Agnieszka Kotuńska

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Nigdy nie mam nic do powiedzenia na swój temat. Myślę, że jestem skromną, ale jakże wesołą kobietą. Kochającą mamą i żoną, która zawsze bierze sprawy w swoje ręce. Jeśli trzeba, jestem terapeutką SI swojego autystycznego syna, jeśli ktoś z bliskich ma urodziny – zamieniam się w cukiernika, jeśli moja córka twierdzi, że nie ma się w co ubrać – rozkładam maszynę do szycia i szyję ubrania wedle projektów córki. A kiedy moje koleżanki chcą sobie zrobić manicure, oczywiście zgłaszają się do mnie.
W chwili obecnej  również pełnię funkcję sołtysa w swojej wsi oraz radnej rady miejskiej, przez co jestem rozpoznawalna w swojej okolicy. Należę do Stowarzyszenia Fiber, z którym chętnie udzielam się podczas lokalnych imprez, zabawiając tych najważniejszych uczestników – czyli dzieci.
Swoją przygodę z pisaniem zaczęłam jeszcze w czasach podstawówki, kiedy to pisałam wiersze i piosenki, oraz liczne opowiadania, wygrywając małe konkursy w szkole. Dokładnie rok temu w mojej głowie zrodził się pomysł napisania książki, który oczywiście postanowiłam zrealizować. Zawsze biorę sprawy w swoje ręce, nie ma zmiłuj! 

Dorobek literacki

Laiko medis - Kraina Cienia
Zwiedzanie tajemniczych ruin kończy się dla dwudziestopięcioletniej Sary katastrofalnie. Wraca ze świata śmierci w towarzystwie niechcianego głosu, który pojawia się w jej głowie. Podczas desperackiej ewakuacji zabiera z rąk upiornie wyglądającego szkieletu misternie zdobioną szkatułkę. Wiedziona ciekawością – zagląda do środka, co zmienia jej życie nieodwracalnie.
Sara wkracza w świat magii, który już dawno zaplanował jej przyszłość. Poznaje mężczyznę skrywającego wiele sekretów, który wydaje się ucieleśnieniem jej pragnień. Odkrywa w sobie magiczne talenty i szybko dowiaduje się, że korzystanie z nich ma wysoką cenę. Jakby mało jej było przygód, wraz ze swoimi znajomymi zostaje wplątana w zagadkowe morderstwo, a próba odkręcenia tego szaleństwa kończy się podróżą w czasie. Dziewczyna jest pewna, że sprawy nie mogą się jeszcze bardziej skomplikować…
Ale los wie swoje, czyż nie?

Nieposkromiona - Slade
Victorię trudno poskromić - jest waleczna, wulgarna i trzyma się jedynie swoich zasad. Stres oraz problemy z młodszym bratem rozładowuje podczas nielegalnych walk w klatkach. Gdy po kolejnej z nich zostaje porwana przez ludzi Slade'a, powiązanego ze światem przestępczym przedsiębiorcy, dostaje szansę na nowe życie – musi "tylko" zostać żoną własnego oprawcy i pomóc mu w zemście.
Czy Victorię uda się ujarzmić i przygotować do misji?
Czy kiełkujące między bohaterami uczucie nie pokrzyżuje im planów?
"Nieposkromiona – Slade" to dynamiczna i pełna zwrotów akcji opowieść o miłości i walce. Jednak czy w takim układzie ktokolwiek może czuć się zwycięzcą?