Ewa Anna Sosnowska

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

­Urodziłam się, bo musiałam… tylko przez większość swojego życia nie miałam pojęcia co tak konkretnie sprowadziło mnie na ten świat.
Swoją „drogę” poznałam w 2015 r., gdy podpuszczona przez znajomych wyciągnęłam swoje notatki z szuflady i, również dzięki nim, je uporządkowałam. Tak powstała pierwsza powieść „Czekoladowe Rendez-Vous” („CRV” lub t1), którą, tak jak trzy kolejne, wydałam w wydawnictwie Novae Res.
Przy pracy nad tą książką korzystałam głównie ze wspomnień nastolatki, co niejednokrotnie było mi w brutalny sposób wypominane…
Druga część historii Mai i Roberta, „Majka” (t2), jest napisana już w mądrzejszy sposób, ale za to znowu dałam plamę przy równoległej historii „Kroniki Lenny’ego. Syberia” (t2b). Również i w tym przypadku, drugi tom Kronik, o podtytule „Grecja” (t3 jest napisany w mądrzejszy sposób.

W 2021 r. postanowiłam poprawić syjamskie dylogie i tak oto na spod mojego pióra, choć pod nieco innymi danymi oraz metodą self publishingu, choć dystrybucją zajmuje się wydawnictwo e-bookowo.pl, spłynęły trzy kolejne książki. To właśnie drugie wydania „CRV”, w którym utrzymałam tytuł z pierwszego wydania, ale tym razem wykorzystałam go tylko jako podtytuł do pierwszego tomu serii Maja. „Majka” stała się drugim tomem tej serii i zyskała podtytuł „W miłości siła”. W tytułach Kronik nic nie zmieniałam. Dodałam tylko info o tym, który to tom serii…
Tak właściwie to nie musiałam poprawiać "Majki" i "Grecji" (Grecja w przygotowaniu ;) ), ale zmiany wprowadzane w "CRV" i "Syberii" wręcz wymusiły dopasowanie kolejnych części do tych już odświeżonych

W drugich wydaniach, postaci stały się bardziej „prawdziwe” (tak określiło to 99% czytających), przez co całość nabrała bardziej realnego wymiaru.
Nie mogę nie wspomnieć o powieści, która również ukazała się w 2021 r., czyli o „Ewie Carter…”. Tę powierzyłam Studio Million.
Obecnie skupiam się na promocji drugich wydań oraz Ewy Carter, a w sprawie pierwszych wydań zapraszam do kontaktu na priv, bowiem (bez względu na jakość tekstu) i tak sugeruję zapoznanie się z pierwszymi wydaniami, by przekonać się dlaczego „zabrałam się” za odświeżanie.
Drugi tom Kronik, o podtytule „Grecja”, również będzie miał drugie wydanie, a później to już tylko premiery…

Od niedawna również recenzuję książki, a raczej piszę o tym co przeczytałam. Można mi też podrzucić tekst w wersji beta. Popatrzę nań jako zwykła czytelniczka. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz.

Dorobek literacki

Wydane jako Ewa Sosnowska
Czekoladowe Rendez-Vous (premiera maj 2016 r.)
Majka (premiera luty 2020 r.)
Kroniki Lenny'ego: Syberia (premiera luty 2020 r.)
Kroniki Lenny'ego: Grecja (premiera luty 2021 r.)
Ewa Carter, czyli żywe obrazy z kart kalendarzy (premiera grudzień 2021 r.)

Wydane jako Ewa Anna Sosnowska
Maja tom I Czekoladowe Rendez-Vous (premiera kwiecień 2022)
Maja tom II W miłości siła (premiera lipiec 2022)
Kroniki Lenny'ego tom I Syberia (premiera wrzesień 2022)
Kroniki Lenny'ego tom II Grecja (premiera kwiecień 2023)

Premiera drugiego wydania Syberii zbliża się wielkimi krokami.
Dlatego, kolejny raz, proszę Was o zwracanie uwagi na okładki, drugie imię i (brak) wydawnictwa.
Kroniki, tak samo jak drugie wydania "Czekoladowego Rendez-Vous" i "Majki" wydałam sama i wersje papierowe będą dostępne tylko w opcji druku na żądanie.
Dystrybutorem syjamskich serii jest wydawnictwo e-bookowo (książki dostępne również tam)

PREMIERA