Ewa Wyszyńska

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Ewa Wyszyńska urodzona 6 sierpnia 1994 roku na Mazurach w Mrągowie, absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, mama dwójki wspaniałych rozrabiaków. Na co dzień łączy swoją miłość do pisania z pasją do grafiki komputerowej. Mieszka w małej wsi na Mazowszu, gdzie odnajduje spokój i kolejne inspiracje do tworzenia. Kocha naturę i zwierzęta, zwłaszcza te gospodarskie, jak owce czy kozy.

Młoda, polska pisarka, która zadebiutowała powieścią „Opowieści Czarownicy. Otwarta” i zszokowała thrillerem „Smacznego, kochanie…”, a jej najnowszy zbiór opowiadań „Historie pisane emocjami” to książka, w której każdy znajdzie cząstkę ze swojego życia.
Uwielbia tworzyć odważne opisy i skomplikowane sytuacje, dzięki czemu jej powieści zostają w pamięci na długo. Lekkie pióro, niesamowita wyobraźnia i zdolności dobrego obserwatora rzeczywistości sprawiają, że książki Autorki połyka się w całości.
Autorka powieści fantasy, wchodząca odważnie w kryminały, thrillery psychologiczne oraz horrory. Żaden temat nie jest dla niej tematem tabu, a jej twórczość budzi wiele emocji. Autorkę często spotkamy na nietypowych wydarzeniach, gdzie chętnie odpowiada na pytania swoich Czytelników (np. Dzień Szkocki, Przedsiębiorczośc jest Kobietą, Poezja Ma Głos, Czytadło).
Przez najbliższych znajomych opisywana jako osoba bardzo spokojna, ugodowa i cicha, czego zupełnie nie widać w jej odważnych powieściach.
 

Dorobek literacki

http://www.ewawyszynska.pl">
Seria "Opowieści Czarownicy"
Tom I "Otwarta"

http://www.ewawyszynska.pl">
Seria "Ludzkie Granice"
Tom I "Smacznego, kochanie..."

http://www.ewawyszynska.pl">
Zbiór opowiadań "Historie pisane emocjami"

http://www.ewawyszynska.pl">
"Amazing World - koloranki dla dorosłych"

http://www.ewawyszynska.pl">
"Medytacja. Wiedza i praktyka"

http://www.ewawyszynska.pl">
"Kreatywny dziennik uważności. Mindfulness w praktyce"