Nina Bylicka-Karczewska

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Autorka powieści społeczno-obyczajowych:  „Papierowa Miłość” oraz „Krucha miłość”.
Ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną oraz
pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, a także studia podyplomowe MBA. Pomimo tego, że zawodowo związana z zarządzaniem procesami zakupowymi oraz administracją, obszar pedagogiki i psychologii jest jej bliski od dwudziestu lat.
W swojej pracy zawodowej wykorzystuje wiedzę zdobytą
na studiach, pomaga jej to budować szeroko pojęte relacje z ludźmi w otoczeniu zawodowym i prywatnym. W pracy pisarskiej przykłada wagę do relacji międzyludzkich oraz emocji.
Aktualnie nauczycielka kreatywnego pisania w Bloku Pisarskim.
Prywatnie żona Jacka oraz mama Leszka i Igi.

Dorobek literacki

"Papierowa miłość"

Wydawnictwo: https://replika.eu/tytul/papierowa-milosc/">Replika, Poznań
Redakcja: Maria Buczkowska
Gatunek: powieść społeczno-obyczajowa

"Krucha miłość"

Wydawnictwo: https://replika.eu/tytul/krucha-milosc/">Replika, Poznań
Redakcja: Magdalena Kawka
Gatunek: powieść społeczno-obyczajowa
Liczba arkuszy: 12
 Zapraszam do udziału w konkursie literackim „Granice niewinności”.

W konkursie należy stworzyć miniaturę literacką (do 5 tys. znaków ze spacjami) z odniesioeniem do poniższego cytatu z powieści Krucha miłość.

Krzywdzenie nie miało nic wspólnego z brakiem delikatności. Delikatnie, krok po kroku, można kogoś zniszczyć. Delikatnie i łagodnie można uśpić czujność, a potem jednym ostrym cięciem zabić czyjąś niewinność.

Pamiętajcie przy tym, że hasłem przewodnim konkursu są „Granice niewinności”.

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Zarejestruj się na naszej stronie www.blokpisarski.pl i zapoznaj z Regulamin-konkursu-literackiego-granice niewinności.
  2. Napisz tekst o haśle przewodnim: granice niewinności, odwołujący się do powyższego cytatu pochodzącego z Kruchej miłości (do 5 tysięcy znaków ze spacjami).
  3. Zaprezentuj swój Tekst w komentarzu pod wpisem blogowym: https://blokpisarski.pl/konkurs-literacki-granice-niewinnosci/
  4. konkurs trwa do 4 lutego 2023r.

Do rozdysponowania trzy nagrody:

I nagroda – egzemplarze powieści Papierowa miłość oraz Krucha miłość z wybraną przez laureata lub laureatkę imienną dedykacją od autorki i kod promocyjny 10% na wszystkie usługi Bloku Pisarskiego oraz dyplomem wysłanym na podany adres korespondencyjny.
II nagroda – egzemplarz powieści Krucha miłość wraz z kodem promocyjnym – zniżką 10 % na wszystkie nasze usługi oraz dyplomem wysłanym na podany adres korespondencyjny.
III nagroda – egzemplarze powieści Krucha miłość z imienną dedykacją od autorki oraz dyplomem wysłanym na podany adres korespondencyjny.