Dzisiaj jest: 1.6.2023, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com
Tytuł:

POCZUĆ WIĘCEJ

dodano: 2023.01.15 ważne do: 2024.12.27 wyświetleń: 48
35 PLN
Autor: Nachnati Bowks
Wydawca: Wydanie autorskie
Rok wydania: 2019
Format/nośnik: PDF EPUB
Szczegóły - opis
Dorota przebywa w stolicy. Wraca po pracy do wynajmowanego mieszkania i ciągle zastanawia się nad sensem życia. Odczuwa, że z tym światem jest coś nie tak. Wewnętrzna pustka doskwiera jej coraz mocniej. Spogląda z okna na skrzyżowanie ulic i pragnie tylko jednego, by uciec. Szarość istnienia i bylejakość życia tak ją znużyły, że nie myśli o niczym innym, jak o wyrwaniu się. Niespokojna jest w swym wnętrzu, które stale daje o sobie znać, naciska i prosi o zmianę. Dorota decyduje się na wyjazd. Wybiera Hiszpanię i słoneczną Majorkę znaną z nocnego stylu życia. Czy właśnie tam spędzi urokliwe chwile? Gdzie tak naprawdę spotka czarnookiego i zachwyci się pięknem Ziemi, aż po koniuszki włosów?
Tagi: powrót do siebie, odwaga, czucie pozazmysłowe, paranormalny romans, transformacja potrzeb i własnego rozwoju, zmiana stylu życia i rozumienie świata. Książka z dodatkiem „Miniporadnik turystyczny” i wielością zdjęć.
Wysyłka na mejl Kupującego w ciągu 3 dni od dnia wpłaty.
Zamówienie / kontakt: nachnatibowks@gmail.com
ISBN: 97883954632004

 
Kontakt
Nachnati Bowks
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Komentarze
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona