Dzisiaj jest: 3.12.2023, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Zapraszam na moją stronę

Każdy z nas ma tylko swoje miejsce, takie intymne, osobiste, takie tylko dla siebie. Książki przenoszą nas w światy i miejsca często nam odległe, dlatego ta strona powstała z myślą o tych, którzy szukają literackich inspiracji, bo literatura jest pięknem, które warto odkrywać, poznawać za pomocą rozmaitych ścieżek i na różne sposoby. Stąd wielowymiarowe przesłanie tej strony.
Dlaczego? Tutaj znajdziesz nie tylko opinie o książkach, wywiady, ale też ciekawe cytaty, cykle literackie, których myślą przewodnią jest to, by poznać autorów i ich twórczość bliżej.
Co jeszcze? Fragmenty powieści, rekomendacje, polecajki książkowe, tzw. zwiastuny książkowe itp.

Dział recenzji

1 2 4


Urodzona 1977r w Ćmielowie, z wykształcenia technik chemik, o specjalności technologia ceramiki.
Przygoda z poezją zaczęła się dla niej już w szkole średniej. Po raz pierwszy jej wiersze znalazły się w szkolnym tomiku poezji.
Po kilku latach przerwy w pisaniu, wróciła do poezji. W 2000 r. oraz w 2003 r. zajęła 3 miejsce w konkursie poetyckim zorganizowanym przez Kieleckie Centrum Kultury.
Do tej pory jej wiersze ukazały się w piętnastu antologiach różnych grup poetyckich: m.in. „W deszczu metafory…”, „W zwierciadle ciszy…”, w Antologiach grupy „Peron Literacki”, „Antologii wiosennej” oraz „Antologii letniej” Grupy Poetyckiej Ogród Poetów, w „Antologii Mundus Poeticus”.
Jest autorką dwóch tomików: „Pod jednym niebem” wydawnictwa PRINT-LAND (2018r.) oraz „Przemilczeć pustkę” wydawnictwa KryWaj (2022r.)


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona