Dzisiaj jest: 22.3.2023, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Zapraszam na moją stronę

Każdy z nas ma tylko swoje miejsce, takie intymne, osobiste, takie tylko dla siebie. Książki przenoszą nas w światy i miejsca często nam odległe, dlatego ta strona powstała z myślą o tych, którzy szukają literackich inspiracji, bo literatura jest pięknem, które warto odkrywać, poznawać za pomocą rozmaitych ścieżek i na różne sposoby. Stąd wielowymiarowe przesłanie tej strony.
Dlaczego? Tutaj znajdziesz nie tylko opinie o książkach, wywiady, ale też ciekawe cytaty, cykle literackie, których myślą przewodnią jest to, by poznać autorów i ich twórczość bliżej.
Co jeszcze? Fragmenty powieści, rekomendacje, polecajki książkowe, tzw. zwiastuny książkowe itp.

Wywiad

1 2 3


  Marcin Halski, urodzony 24 lutego 1986 roku w Piekarach Śląskich.
Z wykształcenia filozof, z zawodu – poszukiwacz miejsca w chaosie czasów. Z zamiłowania – pisarz i gitarzysta. Zadebiutował poradnikiem, pełnym humoru i spostrzeżeń nad przenikliwością natury ludzkiej, pt. „Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą” oraz powieścią „Chrystusowa Ziemia”. Miłośnik książek fantasy oraz muzyki. Czuły ojciec dla syna, który stał się pierwszym promykiem w jego twórczości. Jest zwolennikiem wolnego umysłu, słowa i nieustannych dążeń w realizacji siebie. Swoją twórczością pokazuje barwność emocji, które są wyznacznikiem człowieczeństwa lub jego końcem.

        Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.