Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"O dziku, który miał marzenie"

Autor: Anna Rumocka
Kategoria/cykl: Literatura dziecięca
Typ okładki: Miękka
Stron: 44
Wydawca: Million - Studio Wydawnicze
Rok wydania: 2023
Cena: 19,90 zł
Ocena:
Link do zakupu: https://studiomillion.pl/pl/p/O-dziku%2C-ktory-mial-marzenie-Anna-Rumocka/118
Uwielbiam czytać książki dziecięce ;) W każdym z nas myślę, jest takie wewnętrzne dziecko, które uwielbia tego typu publikacje. Dla mnie to tym większa radość, gdyż lektury dziecięce mogę czytać wspólnie z córką ;) i tak też było w tym przypadku ;) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją patronacką opinią ;)
Dzik Zdziś od zawsze czuł się inny. Gdy był już dużym warchlakiem, jego waga dalej stanowczo odbiegała od tej prawidłowej. Postanowił wyruszyć w świat, by zadbać o swoje zdrowie. Miał też jedno wielkie marzenie. Chciał móc założyć na siebie, ręcznie robiony na drutach, wełniany, niebieski sweter. Jednak przez to, ile ważył, nie było odpowiedniego rozmiaru. W końcu dzik Zdziś dotarł do miejscowości zwanej Lipianami. I tam spotyka go wiele przygód. Poznaje co rusz nowe miejsca a także inne zwierzęta oraz ludzi. Uczy się też nowych dla niego rzeczy. Dowiaduje sie, co znaczy prawdziwa przyjaźń czy jak należy dbać o swoje zdrowie. Jesteście ciekawi, jakie przygody będzie miał dzik Zdziś ????? Czy uda mu się spełnić marzenie o niebieskim swetrze i zgubieniu nadwyżki kg? Czy znajdzie swoje miejsce na Ziemi? Jeśli chcecie poznać przygody dzika Zdzisia oraz jesteście ciekawi, jak potoczyły się jego losy, serdecznie zachęcam Was do lektury ! ;)
Bardzo lubię, gdy książeczki dla dzieci mają ilustracje. Gdyż działają one bardzo na wyobraźnię i dodają niesamowitego uroku całej publikacji. Tak też jest oczywiście w tym przypadku - rysunki są po prostu prześliczne heart Jak wiecie, kocham podróże. A ta pozycja zabiera nas do urokliwej, nadmorskiej miejscowości, jakimi są Lipiany. Z książeczki możemy poznać historię miasta oraz zapoznać się z lokalnymi atrakcjami. Następnym plusem tej publikacji jest to, jakie wartości przekazuje ona małym czytelnikom. Poznajemy tutaj między innymi czym jest prawdziwa przyjaźń, uczymy się samoakceptacji. Dowiadujemy się, że każdego należy traktować z należnym mu szacunkiem. Przede wszystkim jednak, czytamy o tym, że warto mieć marzenia. I dążyć do ich spełnienia. Bo gdy one się spełniają, jesteśmy nieprawdopodobnie szczęśliwi !
Uwielbiam, gdy książeczki bawią i uczą ;) Tak było również w tym przypadku, dlatego zarówno mi jak i Rozalce bardzo podobała się ta opowiastka. Zachęcamy Was gorąco do lektury ! Myślę, że jak tylko będziemy miały okazję, wybierzemy się do Lipian, aby przejść się śladami dzika Zdzisia???? ???? Gratuluję serdecznie Autorce stworzenia kolejnej, świetnej bajki ! Wspólnie z córką, czekamy z niecierpliwością na kolejne publikacje tego typu smiley Natomiast Million - Studio Wydawnicze bardzo dziękuję za możliwość, objęcia patronatem tej lektury, za zaufanie, za owocną współpracę oraz za egzemplarz do recenzji ;) Polecamy Wam serdecznie przygody dzika Zdzisia  i przyznajemy 10 ⭐⭐ ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! smiley

BIBLIOTEKARKA NATALKA heart

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona