Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"Niedojrzali" z serii Truciciel

Autor: Karolina Kasprzak-Dietrich
Kategoria/cykl: Romans
Typ okładki: Nieznana
Stron: 80
Wydawca: Karolina Kasprzak-Dietrich
Rok wydania: 2023
Cena: 10,00 zł
Ocena:
Link do zakupu: https://www.e-bookowo.pl/nowosci/niedojrzali.html
Dziś przychodzę do Was z patronacką opinią walentynkowego opowiadania związanego z serią Truciciel. I teraz mam do Was takie pytanie : czy lubicie czytać opowiadania czy tylko powieści? Jaki macie stosunek do krótkich form? Ja bardzo lubię czytać niewielkie objętościowo pozycje, a to opowiadanie trafiło się w dobrym momencie. A co w nim znajdziemy i jakie są moje wrażenia po lekturze? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią.
Zoja Wiśniwska to dwudziestoletnia dziewczyna, która została bardzo brutalnie doświadczona przez los. Najpierw straciła obojga rodziców w wypadku. Potem miała już tylko młodszego brata, Bruna. Jednak przewrotny los i go postanowił jej odebrać. Młody chłopak zginął pod kołami pędzącego samochodu. Zoja nie potrafi się z tym pogodzić. W związku z tym, jest opętana chęcią zemsty na osobie, która w jej mniemaniu zabiła jej ukochanego brata. Uważa, że tylko śmierć Olafa Zamojskiego jest w stanie ukoić jej ból i pozwoli jej ostatecznie pomścić brata. Zoja do popełnienia zbrodni doskonałej przygotowała się niemal wzorowo. Najpierw śledziła swoją ofiarę, a w końcu zatrudniła się w jego domu jak nowa gosposia. Plan był prosty. Zabić Olafa i poczuć upragnioną satysfakcję. Czy jednak praktyka okaże się równie prosta co teoria? Jakie przeciwności na swojej drodze napotka młoda dziewczyna? I kto tak naprawdę okaże się ofiarą, a kto zostanie złapany w pułapkę? Czy mimo wszystko, ta historia ma jakiekolwiek szanse na szczęśliwe zakończenie? Odpowiedzi na te pytania poznacie, jak sami to opowiadanie walentynkowe przeczytacie! :) Nawet nie czuję, jak czasem rymuję ????
Bardzo mi się podoba to opowiadanie. Znajdziemy tutaj i wątki kryminalne i miłosne. A także momentami uśmiechniemy się podczas czytania. Tak naprawdę wszystko jest z góry zaplanowane a życie i tak pisze własne scenariusze. Kto tak naprawdę okaże się ofiarą? Kto zostanie złowiony jak ta przysłowiowa ryba? Przekonajcie się sami.
Opowiadanie jest lekkie, przyjemne, a przy tym nieco przewrotne i zaskakujące. Idealnie nada się na wolne popołudnie lub wieczór. Da nam chwilę relaksu, sprawi, że się przy nim odprężymy i miło spędzimy z nim czas. Jak wspomniałam, do mnie przyszło ono w odpowiednim momencie. Potrzebowałam chwili wytchnienia. Podczas czytania tej historii, oderwałam się na chwilę od smutnych spraw, a po lekturze humor mi się poprawił.
Cieszę, się, że miałam możliwość poznać tę historię. Dziękuję również Autorce, że po raz kolejny postanowiła mi zaufać i powierzyła swoje papierowe "dziecko" pod moje patronackie skrzydła. To naprawdę wiele dla mnie znaczy ???? Słowem, jeśli lubicie opowiadania, potrzebujecie chwili relaksu lub chcecie się przyjrzeć nieco bliżej innym bohaterom z serii Truciciel, to polecam Wam tę opowiastkę. ❤ Ja jestem z niej bardzo zadowolona, dlatego przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów! ????

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona