Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"Kim będę, kiedy dorosnę?"

Ta niewielka objętościowo pozycja, to kolejna bajka dla najmłodszych czytelników, jakiej miałam przyjemność patronować, dzięki uprzejmości Autora. A zatem : o czym ona jest? Czego się z niej dowiemy? Zapraszam Was do zapoznania się z moją opinią.
Kto z nas nie miał marzeń, jak był mały? A Wy kim chcieliście zostać, jak dorośniecie? Ja marzyłam zawsze o byciu piosenkarką, aktorką, fryzjerką i sprzedawczynią. No starsznie mi się podobały te zawody i zabawy z tym związane ???? włosy od najmłodszych lat, obcinalam sobie sama. choć jak zdajecie sobie pewnie sprawę, z różnym skutkiem. Mama nie była dumna, gdy widziała, że znowu musi poprawić, żeby jakoś wyglądało. Dużo osób mi mówiło, że powinnam być modelką, bo jestem wysoka, ale mnie nigdy nie kręciła ta "fucha".  Pewnie dlatego, że od zawsze lubię dużo i dobrze zjeść, a wszelkie diety, to absolutnie nie dla mnie.
Pisarz w bardzo ciekawy sposób, wyjaśnia najmłodszym czytelnikom, z jakimi zawodami mogą się spotkać. Poznamy tutaj między innymi strażaka, archeologa, fizjoterapeutę czy hydraulika. Każda z wykonywanych prac, jest opisana w formie rymowanki. Do tego, całą książeczkę zdobią piękne, kolorowe ilustracje. Na uznanie zasługuje również fakt, że na ostatniej stronie znajdziemy także zadania do wspólnej zabawy. Możemy spędzić czas bawiąc się z naszymi pociechami, a przy tym mieć wiele radości.
Bardzo lubię książeczki Pana Marka. Zawsze są starannie wydane, dopracowane w każdym szczególe i potrafią mnie zaskoczyć. Jak dla mnie, tego typu literatura dla maluchów jest to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie dość, że nasze pociechy świetnie się bawią podczas lektury, rozwijają wyobraźnię, mogą zobaczyć jaki strój nosi osoba wykonująca dany zawód to jeszcze przy tym się uczą. Myślę, że dla małych czytelników, ta lektura będzie idealna a Wasze pociechy będą zachwycone. Pewnie nawet nauczą się wierszyków na pamięć. Każda książeczka Autora wskazuje także, jak ważna jest edukacja dzieci już od najmłodszych lat. W ciekawy sposób przedstawia różne zagadnienia, dzięki czemu nasze pociechy mogą lepiej zrozumieć świat i to, co je wokół otacza. Ja, tak samo jak moja córka jesteśmy absolutnie zachwycone lekturą. Jeśli szukacie ciekawych, fajnie wydanych ( książeczka jest kartonowa),kolorowych i interesujących publikacji dla Waszych maluchów, ta pozycja będzie idealna. Ze swojej strony, mogę jedynie podziękować Autorowi za zaufanie, możliwość objęcia książki patronatem medialnym, za dedykację oraz za kolejną, wspaniałą opowieść !!! Polecam z całego serca i przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! 

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona