Dzisiaj jest: 13.4.2024, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"Wiersze pisane wrażeniami i emocjami"

Autor: Renata Świst
Kategoria/cykl: Poezja
Typ okładki: Miękka
Stron: 80
Wydawca: Million - Studio Wydawnicze
Rok wydania: 2023
Cena: 27,90 zł
Ocena:
Link do zakupu: https://studiomillion.pl/pl/p/Wiersze-pisane-wrazeniami-i-emocjami-Renata-Swist/111
Nie mogę uwierzyć, że to już 70 przeczytana przeze mnie lektura w tym roku. Na dodatek "kupka" do przeczytania stale się powiększa, a ja mam możliwość poznać wiele ciekawych lektur z różnych gatunków. Dziś przychodzę do Was z patronacką opinią o tomiku wierszy. To już 2 publikacja Autorki, jaką miałam możliwość przeczytać i objąć patronatem medialnym. Po raz kolejny stanęłam przez trudnym zadaniem jakim jest recenzja wierszy płynących z duszy Autora. Jakie są moje wrażenia po lekturze? Jakie wiersze tam znajdziemy? Zaprasza Was serdecznie do zapoznania się z moją opinią. 
Jak sama nazwa wskazuje, wiersze Pani Renaty wypełnione są emocjami i wrażeniami. Samo słowo "emocje" powtarza się w tej publikacji dość często. Są to szczere przemyślenia Autorki, o tym co dookoła ją otacza. Autorka cieszy się prostymi sprawami, które opisuje w wierszach. Na każdy dzień patrzy z uśmiechem i optymizmem. Ponadto w utworach przeczytamy też często o Aniołach oraz o tym, jak znacząco dzięki Nim rozświetlił się dzień Autorki. 
Ciężko jest mi opisywać poezję, bo to zazwyczaj są bardzo głębokie uczucia Autora. Nie wiem, czy dobrze je odbieram oraz czy udało mi się uchwycić to, co Poetka chciała nam przekazać. Niemniej z tych wierszy bije taka radość i spokój. Czytając je mamy wrażenie, że Autorka jest osobą spokojną, czerpiąca garściami z każdego dnia. Z optymizmem wita następny poranek, a Anioły i inne zdarzenia sprawiają, że uśmiech stale gości na jej twarzy. 
Należy też wspomnieć, że. mamy tutaj doczynienia z dwoma rodzajami wierszy. Jedne, są to utwory białe, inne zaś są rymowane. Razem tworzą spójną całość i doskonale się uzupełniają. Czytając te wiersze, na czytelnika spływa nadzieja, optymizm i pozytywną energia. Ja, w trakcie czytania wierszy uśmiechałam się, a jednocześnie relaksowałam i w jakimś stopniu wyciszałam. Starajmy się poczuć tę poezję całym sobą, aby jak najlepiej zrozumieć emocje przekazywane przez Autorkę. 
Podsumując, widać, że Autorka w swoją twórczość wkłada całą duszę i serce. Z jej wierszy bije prostota a zarazem głębia. Bowiem codziennie może spotkać nas coś dobrego. 
Bardzo polecam Wam wiersze Pani Renaty. Jeżeli lubicie poezję, potrzebujecie dobrej energii lub po prostu chcecie zobaczyć, jak można się cieszyć nawet z małych rzeczy to sięgnijcie po ten tomik proszę ;) Myślę, że warto. ;) Ze swojej strony bardzo dziękuję Autorce za zaufanie, możliwość objęcia tomiku patronatem medialnym a Million - Studio Wydawnicze za egzemplarz do recenzji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/ 10 punktów ????

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona