Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Oczy lęku

Autor: Adrian Bednarek
Kategoria/cykl: Kryminał sensacja
Typ okładki: miekka
Stron: 316
Wydawca: Zaczytani
Rok wydania: 2023
Ocena:
 Nic do nich nie miał, stanowiły towar, za który tatusiowie płacą fortunę.”
Adrian Bednarek Oczy lęku

 
Witajcie
Ostatnio było tu miło i przyjemnie, więc dzisiaj przedstawiam coś dla fanów  mocniejszych wrażeń. „Oczy lęku” autorstwa Adriana Bednarka.
 

Lena nastolatka jakich wiele,  córka bogatego początkującego polityka zostaje porwana podczas  spaceru z psem.
Trauma jaką przeszła odciska ślad na jej psychice, wyjście z niej nie będzie łatwym,ale dlugotrwałym i arcytrudnym zadaniem. Lena to już zupełnie inna dziewczyna.

Fabian Olszewski przykładny Mąż i ojciec, z pozoru zwyczajny obywatel prowadzący ze wspólniczką Oliwią biznes gastronomiczny. Nic bardziej mylnego.  Ten biznes jest tylko przykrywką do tego z czego czerpią nielegalne zyski. Odbywa się to kosztem dzieci wpływowych ludzi. Mianowicie są zawodowymi porywaczami. Dzięki temu poziom ich życia znacznie  się podniósł.

Czuli się bezkarnymi panami losu, gdyż każdy rodzic był gotowy spełnić każdy warunek i żądanie porywaczy,byle tylko odzyskać dziecko żywe.

Wszystko mają doskonale i dokładnie przemyślane w  najdrobniejszych szczegółach. Strategię mają już wypracowaną i przez lata dopracowaną,a schemat zawsze jest ten sam. Najpierw dokładnie obserwują ofiarę, by następnie porwać ją skatować i zastraszyć jednocześnie wyłudzając jak najwyższy okup. Oczywiście żadnej policji.

Na wszystko mieli scenariusz. Jednego nie przewidzieli. Żadne z nich nie spodziewa się, że jedna z ich ofiar stanie się katem i zapragnie zemsty na swoich oprawcach, którzy zniszczyli jej zycie i odebrali beztroską młodość.

Do czego posunie się dziewczyna,by odzyskać spokój i spróbować żyć normalnie?bez ciągłego oglądania się czy gdzieś za rogiem czai się niebezpieczne, bo każdy może okazać się wrogiem. Czy zemsta będzie miała słodki smak? Czy przyniesie oczekiwaną ulgę?

Tego musicie dowiedzieć się sami. Ze swojej strony gorąco Was do tego zachęcam. Jeśli lubicie takie klimaty gwarantuje  nie będziecie żałować!

Podsumowując

Książkę wysłuchałam z zapartym tchem i  niecierpliwością wyczekiwałam jak to wszystko się potoczy. Świetnie napisana,dopracowana,trzyma w napięciu. Po prostu mistrzostwo! Czapki z głów. To historia dla ludzi o mocnych nerwach, choć kaliber lżejszy niż w raju u Kuby Sobańskiego, to zdecydowanie trzyma poziom, a autor nie obniża lotów. Jednym słowem polecam
Zaczytana Olaheart

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona