Dzisiaj jest: 1.10.2023, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
WYBIERZ JĘZYK
Oferta:

"Mroczna zasłona"

Dodano: 2023.03.15 Ważne do: 2023.11.30 Wyświetleń: 30
59
8
8
6
Pobrano 0 z 20 kuponów
Okazja jest aktywna
Realizacja kuponu
od: 2023-03-15 do: 2023-12-30
Szczegóły oferty:
Kup "Mroczną zasłonę" za okazyjną cenę 29,99zł. Z okazji premiery książki "Łączka - Czarna kostka" dodatkowy rabat na publikację.

Poniższy opis dotyczy treści "Mrocznej zasłony" i pochodzi od wydawcy.

Mroczna zasłona
jest wprowadzeniem do nowej serii książek Gwiezdny pył. W tej części Anastazja zmierzy się z własnymi słabościami, z którymi niejednokrotnie konfrontuje się podczas pokonywania przeszkód stawianych przez istoty z Ciemności. Czy 8-letnia elfka zdoła przezwyciężyć strach i gniew, jakie wzbudzają w niej postaci przeniknięte nienawiścią? Do jakich wniosków dojdzie Nastusia podczas bezpośredniego starcia z Niko i Emilem, którzy odpowiadają za śmierć niewinnych stworzeń?
"Poprzez moją twórczość wprowadzam czytelnika w unikalny i pełen niezwykłych przygód świat, który porusza serca i sprawia, że odbiorca świadomie rozpoznaje nieskazitelne światło drzemiące w nim i ciemność kryjącą się w zakamarkach umysłu. To od naszych decyzji zależy, jaki świat oglądamy. Nigdy nie jest za późno, aby zdecydować się na zmianę i przyjrzeć się z bliska lękom i problemom, które nękają nasze skołatane serca i myśli."
Pobierz kupon
29,99
34,90 zł
14% (mniej o 4,91 zł)
Kontakt
Wanda Siubiela
Trzcinica, woj. wielkopolskie
Kontakt
ZESPÓŁ REDAKCYJNY
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.