Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Jak się zarejestrować?

Jak się zarejestrować?

Aby się zarejestrować w naszym systemie i otrzymać hasło do logowania, należy wejść w menu na zakładkę „PISARZE POLSCY”, wybrać opcję „REJESTRACJA” – w prawym, górnym rogu.
Po wypełnieniu danych Informacja o nadanym haśle zostanie przysłana na podany wcześniej adres e-mailowy. Po zatwierdzeniu otrzymanego linku zostaniemy przekierowani na założone właśnie swoje konto na Portalu.
Po uzupełnieniu danych można się wylogować ze swojego konta lub przystąpić do dodania wpisu „Autora”.
Jak dodać Konto Pisarza?

Aby dodać wpis, jako nowego Autora należy - po zalogowaniu się - kliknąć w prawym-górnym rogu na „Dodaj Autora do katalogu”, a następnie uzupełnić dane. Ważne, by prawidłowo podać „nazwę strony” czyli (nazwisko, imię lub login). Nazwa ta (subdomena) będzie wyświetlana jako indywidualny adres Autora, który będzie linkiem bezpośrednio na swoją Stronę na Portalu np. www.pisarzepolscy/autor/jan-kowalski
Co zrobić, jeśli zapomniałem hasło?

Istnieje również możliwość zresetowania hasła w przypadku jego zapomnienia. Wówczas, po wpisaniu błędnego hasła, mogą je Państwo zrestartować, klikając przycisk „Restartuj hasło” i postępując zgodnie z podaną instrukcją.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.