Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Poezja i Poeci

1 2 5

 • Szczęście wzbija się
  10.01.2024
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane wrażeniami i emocjami” - Tomik nominowany w Plebiscycie na najlepszy tomik roku 2023. Przepełniały mnie emocje i ciekawe przeżycia, które chętnie opisywałam. Czerpałam inspirację z przestrzeni niesamowitych wrażeń. Wierzę, że wiele osób odnajdzie w wierszach szereg ciekawych emocji, delikatnych wrażeń i wzruszeń. Życzę samych radosnych i przyjemnych chwil.
 • Harmonia duszy
  03.01.2024
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane wrażeniami i emocjami” - Tomik nominowany w Plebiscycie na najlepszy tomik roku 2023 Przepełniały mnie emocje i ciekawe przeżycia, które chętnie opisywałam. Czerpałam inspirację z przestrzeni niesamowitych wrażeń. Wierzę, że wiele osób odnajdzie w wierszach szereg ciekawych emocji, delikatnych wrażeń i wzruszeń. Życzę samych radosnych i przyjemnych chwil.
 • Wspomnienie
  22.12.2023
  Wiersz napisany spontanicznie.
 • Nad ranem
  20.12.2023
  "Nad ranem" to wiersz z tomiku - Między nieodkrytymi słowami, Justyny Maciejewskiej. To debiutancki tomik Autorki, mam nadzieję, że nie ostatni :)
 • Redakcja poleca!
  kwitnienie
  18.12.2023
  Wiersz pochodzi z tomiku METONIMIA Grzegorza Malechy.
 • Redakcja poleca!
  Już pora
  16.12.2023
  Wiersz pochodzi z tomiku " Metamorfozy" Jarosława Juchniewicza. Poeta, nie wspominając o licznych udziałach w antologiach poetyckich, ma na swoim koncie dziesięć autorskich tomików.
 • Redakcja poleca!
  Serce
  13.12.2023
  Wiersz "Serce" pochodzi z pierwszego tomiku poezji - Huśtawki, Autor - Charlie K.Pill. Ten oraz pozostałe dwa tomiki Autora dostępne w księgarni wydawnictwa Ridero
 • Redakcja poleca!
  Ślepa miłość
  13.12.2023
  Wiersz pochodzi z tomiku "Ruda" Zbigniewa Tokarskiego. Wszystkie tomiki tego Autora dostępne są w księgarniach internetowych.
 • Drzwi serduszka
  13.12.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane z wnętrza serca” Z niebios dostałam cudnej wiary i energii, która wypełniła przepięknymi uczuciami wnętrze serca. Wierzę, że te słowa i myśli szczęśliwie dotrą do serc wielu osób, wzruszą i pozostawią cząstkę pozytywnych emocji.
 • Zbiór poetycki Zielonym szlakiem po kamieniach
  12.12.2023
  Zielonym szlakiem po kamieniach to zbiór zawierający 294 strony, wzbogacony 17 pięknymi, autorskimi zdjęciami natury. Jest to wędrówka zielonym szlakiem, polną ścieżką oraz górą i doliną tej Ziemi w czterech porach roku. To także powrót w czas dzieciństwa i wczesnej młodości.
 • Z pamiętnika naiwnej
  11.12.2023
  Aldona Jańczak, nauczycielka języka polskiego. Założycielka amatorskiego teatru pod nazwą Teatr Prawie Wielki. Autorka sześciu tomików poezji i laureatka konkursów poetyckich.
 • Redakcja poleca!
  Dary Losu
  11.12.2023
  Wiersz zatytułowany "Siła starych drzew" pochodzi z niezwykłej poetyckiej księgi, której Autorką jest Regina Magdziarz. Słowo księga jest nieprzypadkowe, bo książka ma 404 strony i jest przebogata w treść.
 • Redakcja poleca!
  Huśtawki
  10.12.2023
  Charlie K.Pill to poeta nietuzinkowy. Kto raz zetknął się z jego poezją, zawsze będzie do niej wracał, bo jego teksty uzależniają
 • Redakcja poleca!
  Zmora
  10.12.2023
  "Zmora" to kolejny tomik tego Autora, zawierający wyjątkową lekturę. Wiersze Zbyszka to świetne dania główne i smaczne przekąski. Warto przeczytać :)
 • Redakcja poleca!
  Człowiek
  09.12.2023
  Żyjemy w czasach, gdzie człowiek powoli przestaje dostrzegać drugiego człowieka. Doczekaliśmy świata skoncentrowanego na konsumpcji, w którym nie ma miejsca na tak zdawałoby się naturalne odruchy życzliwości. W drodze do samorealizacji zgubiliśmy wrażliwość na potrzeby innych, a przecież tak bardzo potrzebujemy bliskości.
 • Perspektywa umysłu
  09.12.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane z głębi umysłu” Poczułam cudowne natchnienie i wydobyłam przepiękne przemyślenia, które wypełniły i otworzyły głębię umysłu. Wierzę, że państwo również poczujecie wiele wrażeń i pozytywnych przemyśleń.
 • Piórko w darze otrzymane
  05.12.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane z Michałem Archaniołem” Wiersze są odzwierciedleniem głębokiej wiary i nadziei oraz cudownych anielskich myśli, które medytują skromnie i wypełniają umysł cudownie. Chętnie się z państwem podzielę lekkimi uczuciami, które unoszą się i otwierają duszę i serce.
 • Radość wyobraźni
  01.12.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane codziennymi myślami” Piękne słowa i myśli spłynęły na mą duszę, które wypełniają mój umysł codziennymi myślami. Wiersze cechuje wyrażanie wewnętrznych emocji, uczuć i refleksji. Chętnie się z państwem podzielę pozytywnym nastawieniem, które może odmienić codzienne spojrzenie.
 • Myśl niesie wieści
  27.11.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane życiem” Obserwowałam i przyglądałam się otoczeniu, które jest w mym życiu. Wiersze są objawieniem oraz natchnieniem lekkich i życiowych myśli. Wierzę, że dla wielu osób wiersze pozostawią cząstkę pozytywnych i przyjemnych emocji.
 • Głębia Anielska
  25.11.2023
  Przedstawiam Państwu wiersz z Tomiku – „Wiersze pisane z Anielskim przesłaniem” Odnalazłam pasję w sobie, wnętrze duszy wydobyłam. Otrzymałam cudowne objawienie, Czystego Światła, Najwyższego Dobra jakie jest i nadziei oraz emocji, które przepełniały umysł. Anielskie uczucia napływały i otwierały duszę i serce. Chętnie się z państwem podzielę wewnętrznymi przemyśleniami, wrażeniami, głębokimi emocjami.

1 2 5

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona