Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Premiera KRÓLOWA ŻEBRAKÓW Ewelina CLisowska

Dodano: 2 lata temu Czytane: 241 Autor:

Ewelina C.Lisowska KRÓLOWA ŻEBRAKÓW - premiera romansu historycznego 22 listopada 2022 roku. Powieść osadzona 20-leciu międzywojennym, romans z subtelną nutką erotyki

Premiera KRÓLOWA ŻEBRAKÓW Ewelina CLisowska
O czym jest najnowsza powieść Eweliny C.Lisowskiej?

Ewelina Szulik to 25-letnia stara panienka o wyjątkowo słabym zdrowiu. Aby nie stanowić ciężaru dla swojej rodziny, szyje i sprzedaje szmaciane laleczki na ulicy. Pewnego dnia ojciec dziewczyny przyprowadza do niej 50-letniego wdowca, który chce ją wziąć za żonę. Dziewczyna nie zgadza się, dlatego ojciec wyrzuca ją z domu w środku zimowej nocy.

35-letnie Wiktor to redaktor naczelny popularnej gazety, zakała rodziny, stary, niechlujny kawaler zamieszkujący samotnie swoje ciasne mieszkanko. Wiktorowi źle się wiedzie w życiu osobistym i rodzinnym. Co połączy tych dwoje?

Wiktor znajdzie Ewelinę umierającą na ulicy i weźmie ją do siebie, aby się nią zaopiekować. Dziewczyna wkrótce stanie się jego gosposią, a przed nimi stanie życiowa szansa: ślub z rozsądku. Wiktor zakocha się w swojej żonie, w zamian niestety nie będzie mógł liczyć na nic poza wdzięcznością. Ewelina bowiem zrobi wszystko, aby być od Wiktora niezależną…

Warstwa historyczna

Autorka w pełni świadomie zdecydowała się osadzić powieść w realiach międzywojnia. Postawiła jednak na warstwę uczuciową – wszak romans historyczny to nie to samo co książka historyczna. Spodziewajcie się dynamicznego rozwoju fabuły, mieszaniny różnych emocji, scen słodkich jak miód i gorzkich niczym piołun. Subtelnie opisane sceny erotyczne z pewnością pobudzą wyobraźnię wrażliwych Czytelniczek. Znajdzie się także kilka głębokich przemyśleń, proza poetycka i nutka realizmu.


Gdzie można zakupić powieść?
Ebook romans można zakupić na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl w zakładce EBOOK ROMANSE SKLEP. Do wyboru są trzy formaty: PDF, Mobi, EPUB. Wersja papierowa dostępna będzie w sprzedaży w księgarni internetowej drukarni RIDERO. Sprzedaż ruszy już przed premierą, więc można będzie zakupić powieść, zanim ukażą się recenzje. Jeśli jednak ktoś chciałby najpierw zasięgnąć opinii, znajdzie oceny na LUBIMY CZYTAĆ, NA KANAPIE, w serwisie Granice oraz na profilach recenzentek. Wszystkie recenzje będą dostępne po premierze na Facebookowej stronie Wydawnictwa Romanse oraz na profilu autorskim Eweliny C.Lisowskiej, na który już teraz serdecznie zapraszamy!
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona