Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

NA ZAKRĘCIE" Nicholas Sparks

Dodano: rok temu Czytane: 395 Autor:

Tą oto książką rozpoczęłam mój czytelniczy rok 2023. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam w bibliotece (4 stycznia) na półce, pomyślałam sobie, że może być ciekawa. No i się nie pomyliłam. Więc, przyniosłam ją ze sobą, zaczęłam czytać i było wielkie moje "wow"! A jest to moje pierwsze spotkanie z tym autorem i z pewnością zostanie ono już ze mną na długo.

NA ZAKRĘCIE" Nicholas Sparks
"Na zakręcie" to przepiękna, jakże ciepła i urocza historia dwojga ludzi, którym życie pozwoliło się spotkać w kolejach poplątanego życia, i którzy nauczyli się kochać i cieszyć życiem. To opowieść o Milesie Rayanie, który jest zastępcą szeryfa w New Bern w Karolinie Północnej i samotnie wychowuje syna Jonaha. Matka chłopca zginęła w wypadku samochodowym potrącona przez kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Obsesją Milesa jest schwytanie człowieka, który jest odpowiedzialny za śmierć jego żony Missy. Jednak ciągle dręczą go wspomnienia i miłość do żony. Z czasem u syna pojawiają się problemy w nauce i w szkole poznaje nową nauczycielkę Johana panią Sarę Andrews. Między tym dwojgiem uroczych ludzi dochodzi do romansu. Zraniona Sara boryka się wewnętrznie po nieudanym pierwszym małżeństwie. Dzięki spotkaniu Milesa, ojca swojego ucznia, życie powoli dodaje jej wiary w to, że można jeszcze raz zaufać, dając sobie szansę na miłość. Wydawało się, że jedno drugiemu przywróciło wiarę w szczęście i drogę do szczęśliwej przyszłości. Tymczasem okazuje się, że przypadkiem są złączeni tajemnicą, która okaże się ich największą przeszkodą pokonując jeszcze wiele zakrętów. ⚘️Jak zakończy się romans? ⚘️Czy przeszłość na zawsze ich rozdzieli?
Na powyższe pytania nie chcę już odpowiadać, bo... pozostawię czytających w zagadce, którą sami rozwiążecie, gdy sięgnięcie po tę książkę. A... uwierzcie mi, ???? jest warto!!! Mamy tu tajemnicę, romans, kryminał i dobrą akcję w uroczym zakątku na świecie.

Na powyższe pytania nie chcę już odpowiadać, bo... pozostawię czytających w zagadce, którą sami rozwiążecie, gdy sięgnięcie po tę książkę. A... uwierzcie mi, ???? jest warto!!! Mamy tu tajemnicę, romans, kryminał i dobrą akcję w uroczym zakątku na świecie.
Pozdrawiam serdecznie - Ż ⭐️⚘️⭐️ Jak to miło jest przypadkiem trafić na fajną książkę ????.
Źródło: własne
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • "Na zakrecie"
    2023-01-18 00:29:16 Zgłoś
    Gdy zaczynałam czytać tę książkę, to w życiu bym nie pomyślała, że tak może się zakończyć. Takie książki są dla mnie odpoczynkiem w czytaniu literatury klasycznej, którą uwielbiam. Fajnie jest uciec w tak romantyczny, tajemniczy świat i móc być w nim choć przez chwilę. Nicholas Sparks spowodował, że jestem zauroczona jego powieścią i chcę jego książki czytać dalej i dalej. Bo... o to chodzi w dobrych powieściach, że chce się czytać więcej i więcej, sięgając po następne pozycje. A ja z pewnością po tej książce zostaję fanką Nicholasa Sparksa.???? Ach... co to była za czytelnicza przygoda na początku nowego roku.???? Dla mnie... niespodzianka!???? Oceniam na mocne 5 gwizdek! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona