Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"Motyl nocy"

Dodano: 2 lata temu Czytane: 369 Autor:

To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, wciągająca podróż do wiktoriańskiej Anglii, do czasów, w których niełatwo było żyć wbrew konwenansom i oczekiwaniom społecznym. To opowieść o niezwykłej kobiecie, która miała odwagę kochać i walczyć o swoje szczęście.

"Motyl nocy"
Anglia, schyłek XIX wieku. Birdie, skromna dziewczyna o zagmatwanej przeszłości, zostaje przyjęta na służbę w wytwornej rezydencji Ivythorn House. Życie w domu państwa Edwards nie należy do najłatwiejszych, ale z upływem czasu Birdie wdraża się w rytm pracy i nawiązuje nowe przyjaźnie. Pewnego dnia współlokatorka Birdie wyjawia, że jest w posiadaniu pamiętnika pisanego przez tajemniczą nieznajomą. Dziewczęta oddają się jego lekturze, a Birdie nabiera pewności, że zakamarki Ivythorn House skrywają mroczną tajemnicę sprzed wielu lat
Co zostało utrwalone na kartach pamiętnika? Jak potoczą się dalsze losy Birdie? Kim jest Motyl Nocy?

Premiera ksiazki już 01.02.2023 Wydawnictwo Lira

O autorceB.M.W. Sobol (Barbara, Maria, Wiktoria Sobol) – autorka powieści historyczno-obyczajowych pochodzi z Przemyśla, a obecnie mieszka i pracuje w pełnym uroku Cambridge. Absolwentka germanistyki UAM i pisarka o szerokich zainteresowaniach. Czasem bywa też poetką. Oprócz dobrej książki uwielbiam podróże i jestem ogromną miłośniczką kotów.
Obecnie pracuje nad kolejnymi powieściami z Cyklu skandynawskiego oraz nad nowymi projektami. Uwielbia pozostawiać swoich fanów z niedosytem i czytelniczym kacem. Zafascynowana dysonansem ludzkiej natury oraz głęboko skrywanymi emocjami tworzy nietuzinkowe, zapadające w pamięć postaci.

 
Źródło: Strona autorska B.M.W Sobol
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona