Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Z całego serca dziękuję za każdy głos :)

Dodano: rok temu Czytane: 247 Autor:

Dziś wielkie święto zwycięzców plebiscytu. Dlatego dziś kilka osobistych słów ode mnie i zwyciężczyni "Królowej żebraków"

Z całego serca dziękuję za każdy głos :)
Kochani :) jak widać, zajęłyśmy z Królową Żebraków pierwsze miejsce w plebiscycie na książkę 2022 roku. Portal Pisarze Polscy nominował nas w grudniu, a Wy, dzięki swoim głosom dokonaliście prawdziwego cudu! Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy głos. Każdy z Was przyczynił się do tego, że odniosłyśmy tak wspaniałe zwycięstwo. Przyznam, że początkowo – jak to w mojej mało optymistycznej naturze bywa – nie liczyłam na nic. Ale z czasem pokazaliście mi, że jednak jestem dla Was ważna i walczyłam aż do końca. Tak wiele spotkało mnie życzliwości z Waszej strony… Jestem wzruszona.

A prawda jest taka, że ta książka to krew, pot i łzy. Powstawała w trakcie trudnych momentów mojego życia. Nie bez powodu główna bohaterka nosi moje imię. Pod opiekuńczymi skrzydłami Mojego Patrona napisałam KRÓLOWĄ ŻEBRAKÓW, później zrobiłam jej premierę, aż w końcu dotrwałam do końca tego konkursu. Mimo psychicznego wyczerpania, choroby i trudnych sytuacji. Dlatego dziękuję również Bogu za to, że dzięki konkursowi przekonałam się, że świat to nie tylko źli ludzie, którzy hejtują moje pisanie i robią mi na złość tylko dlatego, że mi zazdroszczą.

Jestem bardzo wdzięczna za okazane mi przez Was serce. :)

A jeśli czyta to któraś z osób, które zajęły niższe miejsce, chciałam Jej/Jemu serdecznie pogratulować. Nominacja do tak ważnego konkursu to duże osiągnięcie. Nie poddawaj się, pisz dalej, a Twój talent zostanie zauważony i doceniony. Tylko wkładaj w swoją pracę jak najwięcej serca.

Dziękuję z całego serca
Ewelina C.Lisowska
 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona