Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

PREMIERA romansu erotycznego Eweliny C.Lisowskiej Kochaj mnie mimo wszystko – 12 kwietnia 2023

Dodano: rok temu Czytane: 194 Autor:
Redakcja poleca!

Kochaj mnie mimo wszystko to trzecia część serii WIEK-NIEWAŻNY autorstwa Eweliny C.Lisowskiej. Co tym razem u Kasi i Darka? Endometrioza i dwie tajemnice.

PREMIERA romansu erotycznego Eweliny C.Lisowskiej Kochaj mnie mimo wszystko – 12 kwietnia 2023
Ona ukrywa przed nim swoją chorobę
Gdy Kasia dowie się, że choruje na endometriozę, będzie starała się ukryć przed Ukochanym fakt, że może być bezpłodna. Choroba przez długie lata mocno dawała się jej we znaki, teraz przyjdzie czas, aby zmierzyć się z konsekwencjami zaniedbywania swojego zdrowia. Endometrioza. Co kryje się pod tym tajemniczym hasłem? Ból, problemy z seksem i płodnością, uciążliwy PMS, depresja, problemy z jelitami, pęcherzem, torbiele na jajnikach, bóle kręgosłupa, koszmarne miesiączki… A niewłaściwe leczenie jeszcze dodatkowo zaostrza te objawy i dokłada nowych. Jak długo uda się Kasi ukrywać przed Darkiem fakt, że może nigdy nie zajść w ciążę?

Darek też ma tajemnicę
Wplątany w skomplikowaną relację z córką szefa, będzie przeżywał swoje własne piekło. Ukrywanie wstydliwej afery będzie miało poważny wpływ na jego relację z Kasią. Czy wzajemne tajemnice pomogą czy utrudnią obojgu w utrzymaniu związku? Co stanie się, gdy dowiedzą się o tym, że każde z nich ukrywało przed sobą bolesną prawdę? Czy i tym razem uda się im pokonać przeciwności?

Szukając siebie i Powroty
Kochaj mnie mimo wszystko to płynna kontynuacja dwóch pierwszych części serii WIEK-NIEWAŻNY. Te nietypowe romanse niosą z sobą tyle samo zwyczajnego, ludzkiego cierpienia co słodkich chwil miłości. Triada: depresja, problemy seksualne i endometrioza – to raczej nie jest słodko zapowiadająca się seria romansów. Ale napisane przez Czytelniczki recenzje pokazują, jak bardzo ważne są tematy poruszane w tych książkach. Wciąż mało jeszcze mówi się o endometriozie, nadal jest to tabu, z którym trzeba zerwać. Być może napisana przeze mnie książka zwróci uwagę kobiet na ich własne zdrowie i przestaną bagatelizować sygnały, które wysyła im chory organizm.

Gdzie będzie można kupić KOCHAJ MNIE MIMO WSZYSTKO?
* Ebook w sklepie na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl w zakładce Ebook ROMANSE Sklep.
* Książka w druku na życzenie dostępna będzie w RIDERO.EU
* Razem z Wydawnictwem Romanse planujemy akcję  „KUP TANIEJ KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ”. Czytelnicy chcący zakupić powieść taniej, będą mogli wpisać się na listę oczekujących. Im więcej osób się zgłosi, tym książka będzie tańsza do wydrukowania, a co za tym idzie: do kupienia. Będziemy jeszcze o tym informować w nadchodzących tygodniach.

Ewelina C.Lisowska
Wydawnictwo Romanse

 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona