Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Marzenia #2

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 635 Autor:
Redakcja poleca!

,,Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, ze zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie,,- Earl Nightingale

Marzenia #2

⭐️Marzenia…Piękne i cudowne…W Życiu każdego z Nas mają ogromne znaczenie, albowiem nadają sens naszemu Życiu. Pomagają przetrwać trudne chwile, motywują i są drogowskazem.

  Ile ludzi na Świecie, tyle pragnień i marzeń. Nie ważne jakiego wymiaru. Najistotniejszym jest fakt, że są nasze, schowane na dnie Serca i dopóki będziemy w nie mocno wierzyć, nikt i nic nie jest w stanie nam ich odebrać.

 ????I tu rodzi  się pytanie;

Czy Marzenia mają datę ważności?

 ⭐️Nasze Życie, bez wątpienia,  jest największym darem jaki otrzymaliśmy w prezencie. Ale bywa również przewrotne i w najmniej oczekiwanym momencie lubi płatać figle. Różne sytuacje losowe, dramaty, złe wybory, powodują, że nasze marzenia schodzą na drugi plan. Lecz wciąż są ukryte i cierpliwie czekają, aż ujrzą światło dzienne.

  ⭐️Kiedy byłam małą dziewczynką, również miałam mnóstwo marzeń ukrytych na dnie serca. Zawsze czekałam cierpliwie, aż się spełnią. Niektóre były zwykle, przyziemne, inne miały duży wymiar. Kiedy dorosłam, o większości z nich zapomniałam. W tamtym momencie życie miało na mnie inny plan. Lecz przyszedł moment, że znów sobie o nich przypomniałam, wróciły wspomnienia i chęć ich realizacji. Dzień po dniu, na skalę swoich możliwości, staram się je spełniać, w zanadrzu mam ich całe  mnóstwo. Wszystkie moje Marzenia, te które już  zrealizowałam i te, które zamierzam spełnić, nadają sens mojemu życiu. Kiedy jest mi naprawdę ciężko, pozwalają przetrwać i walczyć, dzień po dniu. Dają siłę i nadzieję.

 ⭐️Bohaterka mojej powieści,,Zakazane Marzenia,, od zawsze miała marzenia, to właśnie one w trudnych momentach nadawały sens jej Życiu. Motywowały i nie pozwalały się poddawać. Napędzały do działania i dawały nadzieję. Stały się nieodzowną częścią jej życia. I choć na pewien czas, z niektórych musiała zrezygnować, cierpliwie czekała….

 MożeTy również zapomniałeś o swoich Marzeniach z dzieciństwa ?

 Może Ty również wciąż czekasz na ich realizację?

 Zatrzymaj się na chwilę, usiądź i przypomnij sobie niespełnione marzenia…Te z dzieciństwa i te teraźniejsze. Małe i duże ⭐️ Przecież wszyscy mamy Marzenia, jako dzieci i dorośli ludzie ❤️

  Pamiętaj, Marzenia nie mają daty ważności i nigdy się nie starzeją…Każdy czas i wiek jest odpowiedni na ich realizacje. Jestem żywym tego przykładem ❤️

            Żyj jak najpiękniej potrafisz…Żyj tu i teraz 

#2

Źródło: własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona