Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Źródlisko-Ewa Przydryga

Dodano: miesiąc temu Czytane: 141 Autor:
Redakcja poleca!

Ta książka jest nieodkładalna. Wciągnęła mnie kompletnie i całkowicie. Ta historia po prostu pochłania człowieka a każdy moment akcji wywołuje często skrajne wręcz emocje.

Źródlisko-Ewa Przydryga
Sięgając po najnowszą powieść pani Ewy, przypuszczałam, że będzie to kolejna świetna, mroczna i pełna tajemnic opowieść. Wiedziałam również, że autorka nie oszczędza swoich bohaterów i porusza często trudne tematy. Miałam także świadomość, że czeka mnie mocne emocjonalne przeżycie. Ale na to, co mnie ostatecznie spotkało zdecydowanie nie byłam przygotowana...Siedzę teraz głodna, bo zapomniałam kompletnie o otaczającym mnie świecie...nie byłam w stanie odłożyć książki nawet na chwilę...
Powoli, stopniowo powracam do rzeczywistości. Milion myśli i przemyśleń kłębi się w mojej głowie. Setki pytań bez jednej właściwej odpowiedzi, które zrodziły się podczas lektury.
 Razem z bohaterami przeżywałam każdą sekundę opisywanych wydarzeń, byłam
 z nimi w każdym miejscu i wręcz czułam to co oni. 
Pani Ewa po raz kolejny pokazała nam jak skomplikowana i krucha jest ludzka psychika, jak silne potrafią być emocje
 i jak wiele może zmienić jedno zdarzenie. Znów decyzje podejmowane przez bohaterów mają wpływ na otaczającą ich rzeczywistość oraz losy innych ludzi. Kolejny raz autorka funduje czytelnikowi emocjonalną jazdę bez trzymanki. Otrzymujemy pełen przekrój ludzkich emocji zarówno tych pozytywnych jak i skrajnie negatywnych. Widzimy do czego w obliczu tragicznych wydarzeń zdolny jest człowiek...
Jestem pod ogromnym wrażeniem misternie utkanej i skomplikowanej intrygi, która prowadzi do niezwykle zaskakującego finału tej pełnej mroku, tajemnic i niedopowiedzeń historii.
Wiem, że ta historia na długo pozostanie w mojej głowie, że liczba pojawiających się pytań, wątpliwości i wniosków będzie rosła. Jestem przekonana, że jeszcze nie raz wspomnę bohaterów i ich zagmatwane losy. Że będę się zastanawiała: Co by było, gdyby...? 
Po tym właśnie poznaję genialne thrillery, po zamęcie, jaki po nich pozostaje.
Polecam w 100%,  podobnie jak pozostałe powieści pani Ewy, ze względu na niesamowicie mroczny klimat, na wzbudzanie skrajnych emocji i skłanianie do przewartościowania niektórych wydawałoby się oczywistych kwestii.

Bo Jeden Świat To Za Mało 
Źródło: własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona