Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Dni z twórczością E C Lisowskiej – KRÓLOWA ŻEBRAKÓW

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 139 Autor:

Wydawnictwo Romanse, Ewelina C. Lisowska oraz bohaterowie romansu historycznego pt. KRÓLOWA ŻEBRAKÓW zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Dni z twórczością Eweliny C. Lisowskiej.

Dni z twórczością E C Lisowskiej – KRÓLOWA ŻEBRAKÓW
KRÓLOWA ŻEBRAKÓW – książka 2022 roku

Podczas siódmego dnia z twórczością Eweliny C. Lisowskiej Czytający poznają bliżej KRÓLOWĄ ŻEBRAKÓW, czyli romans który zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie na portalu Pisarze Polscy w 2022 roku. Porozmawiamy między innymi o najważniejszych atutach powieści, a sama autorka uchyli rąbka swoich literackich tajemnic. 28.02.2024 rozmawialiśmy o romansie historycznym osadzonym w XIX wieku (WALERIAN I RÓŻA), tym razem fabuła osadzona jest w 20-leciu międzywojennym.

Program spotkani online
Aby zapewnić Czytającym komfort sięgnięcia do materiałów w dowolnym czasie, zdecydowaliśmy, że spotkanie będzie miało formę postów na mediach społecznościowych. Oto jak rozkładają się poszczególne zagadnienia w czasie:

11:00 Ciekawostka o książce
13:00 Cytat z książki
15:00 O czym jest ta książka?
17:00 Posłuchaj fragmentu książki czytanego przez lektora
19:00 Gdzie kupić tę książkę?
21:00 Ciekawostka o autorce.

MIEJSCE SPOTKANIA – Media społecznościowe
  1. FB Ewelina C Lisowska autorka romansów
  2. Instagram autorka_romansow
  3. FB Wydawnictwo Romanse.

Podsumowanie tego wydarzenia ukaże się na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl A 16.04.2024 porozmawiamy o romansie science-fiction fantasy pt. NOWY EDEN Powrót Raju utraconego.


 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona