Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Zagubione dusze

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 79 Autor:

EWELINA C. LISOWSKA NARZECZONA BEZ ZOBOWIĄZAŃ WYDAWNICTWO ROMANSE

Zagubione dusze
"Narzeczona bez zobowiązań" autorstwa Eweliny C. Lisowskiej to romans historyczny, który przenosi czytelnika w drugą połowę XIX wieku, w świat pełen napięć społecznych, intryg i tajemnic.
 
Głównymi bohaterami są Dalebor, młody mężczyzna zamknięty w sobie i obarczony ciężarem tajemnicy oraz Elena, uboga córka alkoholika i hazardzisty. Ich losy splatają się w wyniku intryg hrabiny Walerii Mileckiej, która postanawia zeswatać swojego siostrzeńca z Eleną. Dalebor, zakochany w dziewczynie, decyduje się na nietypowy krok – oferuje jej narzeczeństwo bez zobowiązań, dając jej swobodę w wyborze partnera w każdej chwili. To jednak stawia ich oboje w skomplikowanej sytuacji, gdyż miłość, która między nimi rośnie, staje się nieuchronnie zagrożona.
Jednym z najmocniejszych punktów tej powieści jest jej głębia emocjonalna. Autorka zręcznie prowadzi czytelnika przez wir uczuć i dylematów bohaterów, ukazując ich wewnętrzne walki oraz rozwijającą się miłość w sposób poruszający i autentyczny. Dalebor jako postać z tajemnicą, którą nosi na swoich barkach, budzi współczucie i zainteresowanie, podczas gdy Elena jako kobieta, która musi stawić czoła trudnościom losu, staje się inspirującą postacią.
Niezwykła atmosfera epoki, w której toczy się akcja, została przez autorkę wiernie oddana, co sprawia, że czytelnik przenosi się w czasie i przestrzeni, stając się świadkiem ciekawych wydarzeń i emocji bohaterów. Ponadto misterna intryga pełna jest zwrotów akcji i napięcia, co sprawia, że lektura staje się niezwykle absorbująca i trzymająca w napięciu. Narracja Eweliny C. Lisowskiej prowadzi czytelnika przez gąszcz emocji i wydarzeń, trzymając w napięciu do ostatniej strony. Postacie są głęboko wykreowane, z ich własnymi motywacjami i tajemnicami, co sprawia, że czytelnik z łatwością angażuje się w ich losy.
 
"Narzeczona bez zobowiązań" to nie tylko romans, ale także opowieść o odwadze, poświęceniu i walce o szczęście wbrew przeciwnościom losu. To lektura obowiązkowa dla miłośników romansów historycznych oraz dla tych, którzy poszukują w literaturze prawdziwych, ludzkich historii. Ewelina C. Lisowska zgrabnie splata wątki miłosne z realiami epoki. To lektura obowiązkowa dla miłośników romansów historycznych oraz dla tych, którzy poszukują w literaturze prawdziwych, ludzkich historii.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję autorce Ewelinie C. Lisowskiej.
Współpraca z Wydawnictwem Romanse.
 
Źródło: własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona