Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Rozmarzona #24

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 195 Autor:
Redakcja poleca!

Fragment książki "Zakazane marzenia" ,,Czekała ją wegetacja u boku potwora. Zrobiła to jednak dla swojego Syna, to był jeden z najtrudniejszych wyborów jakiego musiała dokonać. Natychmiast kazała mu wyjść, potrzebowała pobyć sama. Odwrócił się i wyszedł bez słowa..." "Dzień Ślubu zbliżał się nieuchronnie. Panował gwar i radość. Tylko ona nie tryskała entuzjazmem jak wszyscy…"

Rozmarzona #24

Serce czy Rozum?

Odwieczny problem nas ludzi. Na to pytanie jest bardzo trudno znaleźć odpowiedź. W naszym Życiu ciągle musimy podejmować decyzje. Decyzje, zarówno w sferze prywatnej jaki i zawodowej. Jako gatunek ludzki zostaliśmy obdarzeni cudownym darem. Darem samodzielnego podejmowania decyzji. Lecz mimo to, ciężko jest nam wypośrodkować, czym powinniśmy się kierować w Życiu. Kiedy Rozum podpowiada - ,,ZRÓB TO’’…SERCE ciągnie Nas w drugą stronę. Tak naprawdę, nie ma dobrej odpowiedzi na te dwa nurtujące pytanie. Niewątpliwie, każdy wybór będzie dobry. Spróbujmy każdego dnia, wypośrodkować nasze wybory, to pomoże nam w podejmowaniu decyzji. 

Kierując się tylko rozumem z wielu rzeczy bardzo często rezygnujemy. Rozmyślamy, o tym, że nie wypada…Że tak nie można…Że nie damy rady…Co powiedzą i pomyślą inni. Argumentów jest mnóstwo. Przy podejmowaniu decyzji nigdy, nie powinniśmy dopuszczać do siebie złych myśli. Powinniśmy myśleć pozytywnie i znaleźć same pozytywne aspekty z naszej decyzji….Przy wyborze SERCEM, uaktywnia się nasza wrażliwość i empatia, uaktywnia się nasza intuicja. Nie bójmy się słuchać głosu naszego Serca. Pilnie strzegąc naszego Serca, może unikniemy bólu, ale możemy również wiele w ŻYCIU przegapić, może coś nam umknąć i druga szansa, się już nie powtórzyć.

⭐️Pamietajmy, każdy wybór, będzie dobry, czy był słuszny pokaże czas.⭐️

⭐️Każdy wybór bez wątpienia jest trudny, ale najważniejsze, że wszystkich wyborów dokonujemy samodzielnie i bez nacisku innych.⭐️

⭐️Wybory wypracowują w nas silny charakter i uczą podejmowania samodzielnych decyzji…Uczą cierpliwości i pokory. Ale dają nam również wewnętrzna siłę.⭐️

Źródło: własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona