Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Ewelina C Lisowska czyta... - audycja radiowa

Dodano: miesiąc temu Czytane: 135 Autor:

Nowa audycja radiowa pt. Ewelina C Lisowska czyta... Książka w odcinkach. Zawsze w pt. o 19:00 na kanale Radia Głos Literacki. Autorka przeczyta dla Państwa całą swoją książkę - romans historyczny pt. NATURA DERWANA.

Ewelina C Lisowska czyta... - audycja radiowa
Dzień dobry :)
Z tej strony Ewelina C Lisowska!
Jestem autorką romansów i prowadzę dla słuchaczy Radia Głos Literacki piątkową audycję. Przychodzę do Państwa z dobrą wiadomością. W ten piątek o 19:00 rozpoczynam nowy cykl - audycję pt. EWELINA C LISOWSKA CZYTA... Przeczytam dla Państwa całą moją książkę w odcinkach. A będzie nią romans historyczny osadzony w XIX wieku - NATURA DERWANA.


O czym jest ta książka?
Natura Derwana to romans historyczny osadzony w końcowych latach XIX wieku. I choć historycy różnie datują początek i koniec tej epoki, mnie chodzi o czasy, gdy już zaczynały powstawać duże fabryki. Historia opowiada o służącej Jadzi Malinowskiej, która rozpoczyna pracę u swoich nowych państwa w podmiejskiej willi. Jadzia kocha kwiaty, jest uduchowioną ogrodniczką, i zupełnym przeciwieństwem Derwana Drozda, swojego nowego pana. Derwan jest urzędnikiem państwowym, marzy o byciu politykiem, niestety tłamsząc w sobie swoją ukrytą naturę.
To właśnie Jadwiga swoją wrażliwością i delikatnością wydobędzie z niego prawdziwą jego naturę. Ale zanim to się stanie, tych dwoje zakocha się w sobie. Derwan zostanie odrzucony, gdyż Jadwiga jako służąca i biedna osoba, będzie przekonana, że pan chce ją tylko wykorzystać. To mocno skomplikuje życie obojga bohaterów. A kiedy tajemniczym sposobem Jadzia odziedziczy park po pewnym arystokracie, sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej. Bowiem park okaże się świetną działką pod wielką inwestycję. Rozpęta się walka o tę posiadłość i będzie brał w niej udział także Derwan.

Książka pełna akcji, skrajnych emocji, opisów natury, wpisów do dzienników…

Serdecznie zapraszam :)
Ewelina C Lisowska

 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona