Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Wszystkie produkty/książki

 • "Płynę przez noc"

  Wydawca: Kamila Ciołko-Borkowska/ Wydawnictwo Oficynka
  Cena: 30 PLN
  Produkt nowy: dostępny
  Słyszymy przecież muzykę… Oddech, rytm, taniec – oto słowa, które najpełniej określają tę zanurzoną w wewnętrznym doświadczeniu poezję, pełną delikatnych spostrzeżeń, rozgrywającą się gdzieś pomiędzy Ja a światem zewnętrznym, w przestrzeni, która bogato mieni się sensami.
  Zobacz wszystkie oferty Dowiedz się więcej
 • Wszystko już było

  Wydawca: Kamila Ciołko-Borkowska
  Cena: 19,54 PLN
  Produkt nowy: dostępny
  świat we “Wszystko już było” jest groźny i czyha na tych zbyt wrażliwych, którzy źle odnajdują się w urzędniczych czy pragmatycznych balladach codzienności. Bohaterka, która czasem chce świadomie kroczyć i wyznaczać swoje ścieżki, a czasem schować się głęboko w słowach, raczej ciągle próbuje szukać,...
  Zobacz wszystkie oferty Dowiedz się więcej
 • Przezwykłe przygody nieboszczki Marysi

  Cena: 27 PLN
  Produkt nowy: dostępny
  Świat nieubłaganie pędzi do przodu. Wydawać by się mogło, iż nic nie jest w stanie go zatrzymać. A jednak… Skupieni na swoich problemach, gnamy wraz z nim, nie zdając sobie sprawy z istnienia innego świata (nie, to nie będzie powieść SF). Nikt z nas nie zakłada, że pewnego ranka obudzi się zupełnie...
  Zobacz wszystkie oferty Dowiedz się więcej
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.