Izabela Szczepaniak

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Witam wszystkich serdecznie . 
Nazywam się Izabela Szczepaniak . 
Urodziłam  się i wychowałam w małej miejscowości w Polsce. W 2006 roku wyjechalam wraz z rodzina do Wielkiej Brytanii gdzie mieszkamy do dziś. Jestem szczęśliwa żona oraz matka dwóch dorosłych już synów. 
Kiedy przyszło zrozumienie ,że moje życie jest darem postanowiłam rozpocząć wyjątkową przygodę swojego życia jakim jest pisanie. 
Tak powstała moja pierwsza książka  
„ Czas przebudzenia … Listy do wnuków „

Moją wielka pasją jest poznawanie ludzi ,ich wyjątkowych historii oraz pomaganie tym , którym z różnych powodów nie powidło się w życiu. 
Oprócz pisania moim hobby jest robienie świec z naturalnego wosku sojowego z dodatkiem naturalnych ojejków zapachowych. Wszystkie tworzone są z pasja i miłością . Są dla mnie formą terapii, która przenosi mnie w świat subtelnych zapachów i motywuje do dalszego działania . 

Moimi mottem życiowym jest 
„ Pamiętaj, że wszystko zawsze układa się pomyślnie … jeśli nie jest pomyślnie .. to znaczy,że jeszcze się układa …” 

Dorobek literacki

„ Czas przebudzenia … Listy do wnuków„ jest moim debiutem autorskim.

Napisana jest w formie listów do moich nienarodzonych jeszcze wnuków. Początkowo miała należeć do prywatnej korespondencji i być drogowskazem dla moich potomnych. 

Jednak za namowa bliskich postanowiłam opublikować te teksty, aby wszyscy ludzie  również mogli skorzystać z rad płynących prosto z serca . Książka jest osobista, emocjonalna ale również bardzo magiczna. Chciałam aby była natchnieniem i dawała nadzieje , że z każdej , nawet trudniej życiowej sytuacji możemy wyjść obronna ręka , wyciągając lekcje i ulepszając to co nas zawiodło. 


Wkraczając w świat pisania zrozumiałam, iż jest ono wyjątkowym talentem, który otrzymałam przychodząc na świat i postanowiłam kontynuować tą piękna przygodę swojego życia.

Mam nadzieje, że z początkiem przyszłego roku będę mogła  powitać swoją drugą książkę, którą waśnie kończę pisać. 

A po niej kolejne i kolejne … 

Gorąco zachęcam czytelników aby sięgnęli po moją debiutancką powieść i wprowadzili się w świat magii oraz przypomnieli sobie ze

 „Życie to dar .. najpiękniejszy ze wszystkich darów tego świata..."

Byli dumni i czuli się zaszczyceni, że mogą być jego spadkobiercami …


Książka jest dostępna w wielu księgarniach internetowych oraz w Empik

http://www.empik.com/czas-przebudzenia-listy-do-wnukow-izabela-szczepaniak,p1363350380,ksiazka-p">http://www.empik.com/czas-przebudzenia-listy-do-wnukow-izabela-szczepaniak,p1363350380,ksiazka-p