Karolina Kasprzak-Dietrich

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Dzień dobry,
nazywam się Karolina Kasprzak-Dietrich. Urodziłam się 4 stycznia 1980 roku w Gnieźnie. Jestem absolwentką studium kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu, posiadam tytuł technika masażu oraz uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych. Żona, matka dwójki dzieci Antka i Klary, na stałe mieszkam we wsi Kalina koło Gniezna, gdzie wraz z mężem prowadzę stadninę koni. Moją pasja jest pielęgnacja ogrodów, kocham zwłaszcza te w stylu angielskim. W wolnym czasie piszę i czytam. Jestem marzycielką i zawsze będę wierzyć w dobro drugiego człowieka.
Jestem początkującym autorem, ale z dość sporym dorobkiem literackim i z całego serca pragnę zaprosić państwa do świata moich literek. Moje książki są dostępne we wszystkich księgarniach internetowych, a także w niżej wymienionych wydawnictwach.
*Grabarz – thriller. Trylogia, polecam zwłaszcza pierwszą część. Wydawnictwo Borgis
a)Grabarz
b)Rodzina
c)Ratunku
*Listy, dzienniki i pamiętniki – książka obyczajowa z elementami kryminału. Akcja tej historii częściowo rozgrywa się w grudziądzkim więzieniu. Wydawnictwo WFW
*Moje córki – kryminał opisujący kanibalizm. Wydawnictwo WFW
*Podstępna Schizofrenia – kryminał opisujacy potyczki chorego policjanta, który postanowił walczyć o swoje prawdy. Wydawnictwo WFW
*Velveeten youth – kryminał poruszający problem LGBT. Wydawnictwo Novae Res
*Truciciel – erotyk, który jest wydany również w formie Audiobooka. Czytają Mateusz Drozda i Anna Szymańczyk.
* II część Truciciela pt. Niewierność – grzechy przeszłości. Podobnie jak pierwsza część wydany w formie audiobooka, czytają Mateusz Drozda i Anna Szymańczyk.
*Poradnik Kosmetyczny „Jak prosto wyglądać Bosko”. Wydawnictwo Million
*Poradnik jak rzucić palenie „Pachnący niepalący” – bardzo skuteczny poradnik, który obrazuję cały proces rzucania palenia. Wydawnictwo Million.
*Księga Dwóch Światów – jest to fantastyka, opowiadajaca życiu po śmierci. Czy zło czynione za zycia, można naprawić po śmierci? Wydawnictwo Million.
*Bandytka – Jest to kryminał wydany jedynie w formie e-book, przedstawiający jak łatwo utracić więź z własnym dzieckiem. Wydawnictwo E-bookowo, dostępny na wszystkich platformach zajmujących się sprzedażą e-booków.
*Rymowanki dla dzieci:
a) OCZKO – polecam, moja duma.
b) OCZKO II - proza dla dzieci inspirowana wierszami z OCZKA I
c) OCZKO III - nietuzinkowe rymowanki dla dzieci.
d) Oczko IV - proza dla dzieci, połączona z poezją i z opowiadaniami. Tak zwana bajka w bajce – Wszystkie części Oczka dostępne w wydawnictwie E-bookowo.
*Wiersze OCZY – Wiersze, które tak poruszyły ziemią, że pękło niebo – wydawnictwo E- bookowo.
* Wiersze OCZĘTA – skierowana typowo dla młodzieży. Szczególnie polecam wiersz nr 19 pt.
„Białe Rękawiczki w Szkole, o przemocy psychicznej i hejcie – wydawnictwo E-bookowo.
*Horror Przeklęta Ziemia. Bardzo dobrze przyjęta historia Wiktora Jakubowskiego, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z okresu II WŚ. - wydawnictwo E-bookowo, dostępne też na stronie wydawnictwa Million.
W tym roku będę miała jeszcze kilka premier. Można mnie śledzić na funpage Karolina Kasprzak-Dietrich – pisarka oraz na Lubimy czytać.
Dziękuję
Autorka