Kasia Nosal

Moja Wizytówka 
 

O Mnie

Nazywam się Katarzyna Nosal i jestem debiutująca pisarka .Od 16 Lat mieszkam w Londynie .Jestem spełniona Żona ,Mama i Babcia.Moim największym życiowy sukcesem jest moja Rodzina.Moja pasja są książki i podróże ,uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich kulturę,kocham zwierzęta .Pisanie jest dla mnie odskocznia ale również forma terapii.Od zawsze lubiłam pisać ,tak dla siebie ,do szuflady .Teraz jestem szczęśliwa ,ze mogę spełniać swoje marzenia . Moje życiowe motto to; ,,Nigdy się nie rezygnuj z marzenia tylko dla tego ,ze zrealizowanie go wymaga czasu .Czas i tak upłynie .

,,-Eart Nightingale.

Dorobek literacki

,,Zakazane marzenia" to moja debiutancka powieść . Jest to książka o miłości poświeceniu i marzeniach. Bohaterowie przezywają miłość i rozczarowanie ,doświadczają przemocy i rozłąki, które napędzają ich do działania. Dają nadzieje i wole walki każdego dnia.


Spotkanie autorskie w moim rodzinnym mieście w Ząbkowicach Śląskich było zwieńczeniem moich marzeń zaraz po wydaniu książki. Miało charakter kameralny i odbyło się w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki. Z całego serca wszystkim pięknie dziękuje za zorganizowanie spotkania oraz wszystkim ,którzy przybyli na spotkanie autorskie.

Wieczór Włoski …cudowna inicjatywa i super spotkanie dla kobiet w moim rodzinnym mieście w Ząbkowicach Śląskich podczas ,którego można było się przenieść na chwile do magicznych i pięknych Włoch ,skosztować pysznego włoskiego jedzenia i zasmakować włoskich trunków. Nie obyło się bez gier i zabaw oraz tańców.
Podczas spotkania miałam okazje opowiedzieć o swojej twórczości i przekazać książkę na licytacje ,na szczytny cel Domu Dziecka Państwa Zielinskich ,,Piotruś Pan,, Spotkanie Autorskie w Manchester odbyło się w Polskiej Księgarni Bartek. Przepiękne i magiczne miejsce, serce wszystkich Polaków. Miało charakter kameralny a rozmowę przeprowadziła Beatka Beti Karbownik, za co pięknie dziękuje. Podczas spotkania nie obyło się bez rozmów z czytelnikami. Dziękuje pięknie właścicielom za zorganizowanie tak cudownego spotkania i wszystkim za przybycie. Takie chwile uświadamiają mi,ze to co robię ma sens.


 

Polish HERITAGE Day ,coroczny Festyn na Hunslow .Przepiękna inicjatywa …miejsce wszystkich Polaków i nie tylko .Dzień pełen wrażeń i emocji. Podczas Festynu miała okazje sprzedawać swoja książkę i porozmawiać z czytelnikami .Nie kiedy rozmowy były bardzo osobiste i wzruszające ,cieszę się ze mogłam poznać historie tych ludzi a moja książka jest dla nich inspiracja .                      PREMIERA
"Opowieści małej Zosi"


AUDYCJA W UK!
Katarzyna Nosal - autorka książek pt. "Zakazane marzenia" tudzież "Opowieści małej Zosi". Jak wyglądały początki jej życia na obczyźnie? Co sądzi na temat rezygnacji z nauki języka ojczystego przez polskie dzieci przebywające na terenie UK? Wygrała konkurs literacki, ale o czym są jej książki? Jak radzi sobie z krytyką? Jakie wartości przekazuje swoim wnukom? ???? Oczywiście to tylko niektóre z pytań, jakie mogą wybrzmieć w programie mojego autorstwa. ????
Jeżeli jesteście ciekawi, to koniecznie bądźcie z nami. Startujemy już dziś po godzinie 18 (UK) / 19 (PL). Zapraszamy. ❤️
Link do radia:

Spotkanie autorskie w Polskim Centrum Edukacji i Kultury w Warrington, było pełne emocji i wrażeń. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały fragmentów książki ,, Opowieści małej Zosi,, oraz brały czynny udział w dyskusji. Opowiadały również o swoich marzeniach. Tych zwykłych, przyziemnych i tych, które chciałyby zrealizować w przyszłości. Jak zawsze, zaskoczyły mnie dojrzałością swoich pytań. Chwyciły mnie również za Serce, swoją szczerością i wrażliwością. W moich spotkaniach, najbardziej lubię momenty, kiedy dzieci mówią co czują, są szczere i niczego nie udają. Dziś kilkoro z Nich szczególnie mocno chwyciło mnie za Serce. Nie obyło się również bez czułych gestów. Takie momenty wzruszają mnie dogłębnie, są dla mnie nagrodą. Bardzo Wam za to, dziękuję kochane Dzieci. Ogromne podziękowania składam na ręce Pani Dyrektor. Jest Pani bardzo dobrą, ciepła cierpliwą osobą. Dzieci Panią uwielbiają. Dziś mogłam się o tym przekonać osobiście, podczas warsztatów chemicznych.
Dziękuję wszystkim Paniom Nauczycielkom, za przygotowanie dzieci do spotkania i serdeczne przyjęcie. Wspólne rozmowy,  przy przepysznym cieście i kawie.
Dziękuję Rodzicom, którzy kupili książeczkę ,,Opowieści małej Zosi,, dla swoich dzieci oraz dorosłym, za zakup książki ,,Zakazane marzenia,,.
Moje dzisiejsze spotkanie, to piękny początek Nowego Roku???? A wszytko dzięki Wam, kochani. Ogromnie Wam, za to wszystkim dziękuję,  bez wyjątku.
Dziękuję z całego Serduszka Tobie, mój kochany Mężu. Za obecność, wsparcie i  wspólnie spędzony czas. Dziękuję, że jesteś.


 
Spotkanie Autorskie w Liverpoolu
Londyńskie Spotkania Autorskie miały  wyjątkowy charakter. Wzięło w nim bowiem udział czterech  różnych artystów, o rożnej twórczości artystycznej. Łączyło ich jednak coś szczególnego i wyjątkowego. Przyświecał jeden cel…Chęć realizacji swoich pasji i marzeń. Każdy z artystów opowiedział pokrótce o sobie i o tym, co skłoniło ich do podjęcia tak pięknych i odważnych kroków. Każdy z artystów był inny, wyjątkowy. Bez wątpienia, to ludzie o pięknych sercach i duszach. Między wywiadami, których udzielili artyści, można było wsłuchać się w piękna muzykę literacką wykonaną przez pana Jacka i panią Olę, oraz wysłuchać wyrecytowanych pięknie wierszy autorstwa pana  Andrzeja.
Po spotkaniu można było zakupić dzieła naszych artystów i przy lamce wina nawiązać interesujące rozmowy. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych zdjęć.
Całe spotkanie przebiegło w przemiłej i cudownej atmosferzeLondyńskie Spotkania Autorskie miały  wyjątkowy charakter. Wzięło w nim bowiem udział czterech  różnych artystów, o rożnej twórczości artystycznej. Łączyło ich jednak coś szczególnego i wyjątkowego. Przyświecał jeden cel…Chęć realizacji swoich pasji i marzeń. Każdy z artystów opowiedział pokrótce o sobie i o tym, co skłoniło ich do podjęcia tak pięknych i odważnych kroków. Każdy z artystów był inny, wyjątkowy. Bez wątpienia, to ludzie o pięknych sercach i duszach. Między wywiadami, których udzielili artyści, można było wsłuchać się w piękna muzykę literacką wykonaną przez pana Jacka i panią Olę, oraz wysłuchać wyrecytowanych pięknie wierszy autorstwa pana  Andrzeja.
Po spotkaniu można było zakupić dzieła naszych artystów i przy lamce wina nawiązać interesujące rozmowy. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych zdjęć.
Całe spotkanie przebiegło w przemiłej i cudownej atmosferze.

Pierwsze Targi Książki w Londynie
Pierwsze Targi Książki w Londynie za nami.???????????? Życie to chwile…Piękne chwile tworzą ludzie, niepozorne spotkania i rozmowy…Tacy Ludzie, pozostawiają w naszym Sercu ślad na zawsze. Dają radość i szczęście, wywołują uśmiech na twarzy, w przyszłości przywołują wspomnienia. Widzieć w jednym miejscu i poznać osobiście wszystkich Pisarzy tworzących na Obczyźnie, było dla mnie ogromnym zaszczytem. Ludzi pełnych miłości i pasji do tworzenia literatury polskiej. ⭐️Gorące podziękowania składam na ręce Organizatorów Targów. Dziękuję, że mogłam być częścią tego pięknego wydarzenia oraz możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym. ⭐️ ⭐️Dziękuję wszystkim tym, którzy osobiście zainteresowali się moją twórczością literacką, za rozmowę i zakup książek.⭐️ ⭐️Dziękuję z całego Serca, Tobie mój kochany MĘŻU, za wsparcie i obecność, która zawsze jest bezcenna.⭐️???? ⭐️Kolejne cudowne wydarzenie, które schowam na dnie swojego SERCA. To był piękny i wyjątkowy dzień. Kolejne cudowne wydarzenie, które schowam na dnie SERCA.⭐️