Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

"Psychoza"

Autor: Karolina Kasprzak-Dietrich
Kategoria/cykl: Romans
Typ okładki: Nieznana
Stron: 282
Wydawca: Selfpublishing
Rok wydania: 2023
Cena promocyjna: 13,68 zł
Ocena:
Link do zakupu: https://ebookpoint.pl/ksiazki/truciciel-psychoza-karolina-kasprzak-dietrich,e_3qu2.htm?abpar1=mobile&abpar2=5095890.65866.&abpar3=book.details.main.list.bestprice&abpcid=32&abpid=7084&bb_coid=192650291&bb_id=17929&bbclid=11145149-55cf-4f17-8dc2-5c817366170d#format/e
"Psychoza" jest 3-cim, a zarazem ostatnim tomem cyklu "Truciciel". Znam całą serię i powiem Wam... Że nie wiem, co tu się wydarzyło surprise Nic nie jest oczywiste, a czytelnik w pewnym momencie ma wrażenie, że sam ma psychozę... surprise Jesteście zaintrygowani? Jeśli tak, to zapraszam Was serdecznie na krótki zarys fabuły, oraz moje patronackie wrażenia z tej lektury ;)
W tej części, poznajemy dalsze losy Kasandry i Wojtka. Dowiadujemy się, jak sobie radzą po rozstaniu. I tutaj zaczyna się jakby zupełnie nowa historia. Bowiem nasi bohaterowie, mają różne i niekiedy nawet przerażające wręcz przygody. Do głosu zaczynają dochodzić nieprzepracowane z dzieciństwa traumy. Ukazują tę drugą, najgorszą stronę naszej dwójki. Możemy spodziewać się po nich absolutnie wszystkiego. Nienawiści, niechęci, żalu a nawet żądzy mordu. Wszystkie te złe emocje, mają ogromny wpływ na życie Kasandry i Wojtka. Czy tych dwoje, mimo wszelkich przeciwności może jeszcze że sobą być? Czy uda im się znaleźć szczęście? Jaką rolę w ich życiu odegra sen? Czy uda im się wyzwolić morze wszelkich złych emocji? Na te wszystkie pytania, odpowiedzi znajdziecie w trakcie czytania tej historii.
Tak jak wspomniałam na początku, absolutnie nic nie jest tutaj oczywiste. Nagle przeszłość, staje się przyszłością. A ty z dotychczasowej ofiary, przekształcasz się w kata. Wszystkie fakty przeplatają się ze sobą. I przychodzi taki moment, że nie wiesz już, co jest prawdą a co fikcją. Czujesz się stale pod obstrzałem, wszędzie widzisz zagrożenie a Twoje zdrowie psychiczne pozostawia wiele do życzenia... Czy właśnie taki los czeka naszych bohaterów? Tego Wam nie zdradzę, ale... bądźcie gotowi na wszystko. Nic nie jest takim jak się wydaje. Uwierzcie mi, że w pewnym momencie również będziecie skonfundowani tak jak ja...
Po lekturze zastanawiałam się, czy to co przeczytałam, było naprawdę, czy jednak mi się zdawało, że o tym czytałam surprise Pani Karolina świetnie wykreowała swoich bohaterów, oraz wydarzenia, jakie dla nich przygotowała. Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że tytuł książki jest w tym przypadku jak najbardziej adekwatny do opisywanej historii. Podczas czytania, miałam wrażenie, że czytelnik też może mieć tę tytułową psychozę...surpriseA dlaczego? O tym musicie przekonać się sami :) Dużo się dzieje, a publikacja cały czas trzyma w napięciu. Końcówka jest nieco nieoczekiwana, ale... Czy nie o to chodzi? Uważam, że Autorka świetnie skonstruowała całą historię. Potrafiła czytelnika skutecznie wyprowadzić w pole a jednocześnie skłonić go, aby głębiej zastanowił się, na temat tego, co przeczytał.
Myślę, że jest to idealne zakończenie serii, którą czytałam z wielkim zainteresowaniem. Cała seria to taka mieszanka romansu, erotyku i trochę kryminału. Dużo zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń... Bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznania finałowych losów Kasandry i Wojtka. W tym miejscu chciałabym również serdecznie podziękować Autorce za zaufanie oraz za możliwość objęcia książki patronatem medialnym. Zachęcam Was do przeczytania tego tomu, jak i całej serii. Sądzę, że lepiej dla Was będzie, jeśli zaczniecie spotkanie z tą serią od pierwszego tomu pt.: "Truciciel". Wtedy w pełni zrozumiecie bohaterów oraz to, co im się przytrafiało. Polecam Wam "Psychozę" i przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/ 10 punktów smiley
Ta książka dostępna jest jedynie w formie e-booka.

Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona