Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Zasady dla patronów medialnych

ZASADY WSPÓŁPRACY I UDZIAŁU
PATRONÓW MEDIALNYCH
W PLEBISCYCIE


Ogólne wytyczne dla współpracy z Patronem Medialnym
Patronem Medialnym może zostać dowolna osoba lub podmiot, Stowarzyszenie, grupa literacka, media, prasa - dysponująca narzędziami i możliwościami medialnymi służącymi do promowania wydarzenia organizowanego przez portal Pisarze Polscy PL lub przez jego partnerów.
 1. Obowiązki Patrona Medialnego:
  1. Zapoznanie się i zgoda na przestrzeganie niniejszych zasad oraz kwestii wspólnie uzgodnionych z Wydawcą Portalu.
  2. Nagłośnienie całej akcji przez udostępnienie wydarzenia społeczności internetowej w szczególności, na swoim blogu, stronie internetowej, prasie,  w mediach społecznościowych, w Grupach związanych z literaturą lub mediami. na Facebooku, Instagramie, TicToku, Twitterze itp.  w celu zwiększenia zasięgu prowadzonej przez nas kampanii promocyjnej Plebiscytu i udostępnianie informacji na temat całego wydarzenia.
  3. Aktywna współpraca z organizatorem w kampaniach promocyjnych związanych z Plebiscytem.
  4.  Udostępnienie własnego loga do wykorzystania przez organizatora w materiałach promocyjnych.
 2. Patron Medialny zobowiązuje się promować całe wydarzenie w tym wszystkie książki i ich autorów biorących udział w Plebiscycie. Niedozwolone jest wyróżnianie jakiejkolwiek wybranej tylko pojedynczej książki czy promowanie tylko wybranego Autora.
 3. Obowiązki organizatora.
   1. Poinformowanie Patrona o dacie rozpoczęcia i zakończenia Plebiscytu, które to daty są jednocześnie rozpoczęciem i zakończeniem współpracy z Patronem Medialnym.
   2. Wsparcie i dostarczenie Patronowi Medialnemu podstawowych materiałów promocyjnych głównie chodzi o logo Plebiscytu, logo organizatora, grafikę głównego plakatu Plebiscytu (do ewentualnego wydrukowania) oraz ew. innych grafik związanych z książkami biorącymi udział w Plebiscycie, ale również innych materiałów i informacji o przebiegu Plebiscytu.
   3. Organizator zapewnia umieszczenie loga Patrona Medialnego na głównych materiałach promujących takich, jak: główny plakat Plebiscytu oraz innych informacjach/postach w tym z ogłoszenia wyników Plebiscytu z wyświetleniem na Portalu www.pisarzepolscy.pl.
   4. Udostępnienie bezpośredniego kontaktu (mail ew. nr tel.) dla Patrona Medialnego.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia współpracy z Patronem Medialnym w przypadku wcześniejszego zakończenia Plebiscytu lub z powodów regulaminowych.
 5. Zarówno organizator, jak i Patron Medialny zapewniają, iż będą działać zgodnie z określonymi standardami etycznymi oraz z ochroną wzajemnego wizerunku i dobrych praktyk.

Zasady wchodzą w życie z dniem 1 listopada 2023 roku
REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona