Dzisiaj jest: 1.4.2023, imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

O nas

Pomyślałem, że najlepszym sposobem na przedstawienie Portalu jest tekst naszej odpowiedzi na komentarz Pani Sylwii C, która zaoferowała nam swoje usługi odpłatnego wystawiania treści (głównie recenzji) na naszym Portalu.
"Niestety na takich zasadach nie współpracujemy. Musielibyśmy włączyć płatne usługi na Portalu i to pewnie taki układ byłby korzystny dla odbiorców, natomiast dla (naszych) użytkowników już nie koniecznie. Chcemy jak najdłużej utrzymać Portal jako darmowy.
Co do zasady mamy na celu promowanie samych autorów, ich twórczości oraz recenzentów, redaktorów oraz innych osób, którzy w jakikolwiek sposób literaturą się zajmują. Głównie szeroko pojętą literaturą oraz promowaniem czytelnictwa.
Portal nie powstał dla biznesu, choć oczywiście aspekt ekonomiczny musi się spinać... Samo znalezienie sie na Portalu jest pewną (przepraszam) nobilitacją, nam nie chodzi o ilość i nie musi tu być ktoś z Noblem. Zapraszamy wszystkich... Nazwiska, które już tu widnieją dla nas są WARTOŚCIOWE... Nie jest to też baza, ani spis Pisarzy polskich... Ci wszyscy, którzy z Portalu korzystają mają sie czuć jak na swojej stronie internetowej czy blogu i mieć poczucie, że są "zaopiekowani", a my dbamy o to, by byli dostrzeżeni... Dostają narzędzia (promocyjne i sprzedażowe), za które gdzie indziej musieliby płacić, albo ich wręcz nigdzie nie ma... Dlatego. - reasumując - nie będziemy tu kupować treści i promować osób, które na nas chcą zarobić... Mamy stałych partnerów profesjonalnych, sprawdzonych i rzetelnych w tym co robią. Szanujemy się wzajemnie, a nasza współpraca jest raczej barterowa... Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ nasza oferta jest na odpowiednim poziomie, zgodna z oczekiwaniami i wartościowa i nie mam tu na myśli kasy... Jeśli Autor sprzeda tu swoją książkę lub pozyska czytelnika, a recenzent dotrze do szerszej grupy odbiorców - to już jesteśmy szczęśliwi.
To tak działa.
...pewnie rozwiałem Pani nadzieje, na "zatrudnienie".
Natomiast można u nas wykupić stałą reklamę graficzną - promującą swoją działalność, jest to jedyna płatna w pełni opcja w naszej ofercie. Pieniądze przeznaczamy na utrzymanie portalu, a nadwyżkę na szczytny cel... "
Pozdrawiam Serdecznie. Paweł


 

REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.