Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Czytadło - Jagoda Buch

Skontaktuj się ze mną

(Wiadomość zostanie wysłana na adres: jagoda@pisarzepolscy.pl)
 

O Mnie
Czytadło - Jagoda Buch - jestem  kobietą o wielu zawodach i talentach.
Mam serce i duszę wojownika. Jestem marzycielką i miłośniczką zwierząt. Wolne chwile spędzam aktywnie ze swoim psem. Na co dzień prowadzę blog
poświęcony literaturze. Piszę  również wiersze, które do tej pory ukazały się na łamach pisma literacko-artystycznego „Bezkres” w sierpniowym numerze w 2022 roku „Tęsknię” oraz „Wić marzenia”. We wrześniu zdobyłam III miejsce w konkursie o „ZŁOTY KAŁAMARZ”, a w grudniu wzięłam udział w poetyckiej audio antologii „NADZIEJA” (wyd. Aneta Mazurek – Studio
Otwarte i Cezary Papaj (pomysłodawca projektu) – Poezja Ma Głos, 2022).
W 2023 kolejne wiersze ukazały się w Antologii "Rozkwitanie" wydanym przez Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza oraz na swoim koncie mam kilkanaście wyróżnień w grupach poświęconych poezji. Na portalu Pisarze Polscy PL będę prowadziła Dział związany z Poezją i nie tylko.


Oto moje patronaty:


 

REDAKTOR DZIAŁU O LITERATURZE
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona