Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Poddaj się mrocznej pokusie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 562 Autor:

Ona ucieka przed byłym szefem, on ukrywa się przed przeszłością. Alan i Kornelia są zmuszeni współpracować, jeśli chcą ocalić życie i mieć przed sobą jakąś przyszłość. Chociaż początkowo nie darzą się zbytnią sympatią, wspólny wróg powoduje, że z dnia na dzień ich relacja ulega zmianie. Są zdeterminowani, by przetrwać, a jedyną przeszkodą w osiągnięciu celu są oni sami.

Poddaj się mrocznej pokusie
Kornelia zobaczyła coś, czego nie powinna i co na zawsze odmieniło jej rzeczywistość. Jeśli chciała przetrwać, musiała porzucić znajomy świat, żeby zacząć walkę o życie. Splot wydarzeń sprawił, że trafiła do mrocznego lasu, a w nim natknęła się na drewnianą chatkę. To właśnie tu mieszka skrywający wiele tajemnic Alan, który może ją uratować lub doszczętnie zniszczyć.

Mroczna pokusa opowiada o losach młodej studentki oraz sporo starszego od niej mężczyzny. Para z początku nie darzy się sympatią: ona utknęła w jego domu, zdana na łaskę nieznajomego, dla niego pojawienie się dziewczyny oznacza zwyczajną komplikację. Specjalnie zamieszkał na odludziu, aby nie zwracać na siebie uwagi, tymczasem obecność nieproszonego gościa może przyciągnąć niepotrzebne zainteresowanie.
Mimo wszystko udziela jej schronienia, kiedy odkrywa, że Kornelia może wcale nie być tym, za kogo się podaje – podejrzewa, że zjawiła się u niego celowo, wysłana przez dawnego wspólnika. Z czasem okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Na jaw zaczynają wychodzić niebezpieczne sekrety, które mogą zabić ich oboje, nie pomaga też fakt, że pomiędzy dwójką bohaterów zaczyna rodzić się coraz głębsze uczucie.

„Facet miał na sobie grubą kurtkę z kapturem, który zasłaniał mu większość twarzy, tak że widziałam raptem gęstą brodę, wąsy oraz parę ciemnych oczu. Wyglądał jak Yeti albo inne dzikie stworzenie, poza tym trzymał w dłoni długą strzelbę. Zrobiło mi się słabo na samą myśl, że zaraz mnie z niej zastrzeli za to, że naniosłam brudu i zalałam krwią jego skrzętnie wysprzątaną chałupę.
Pisnęłam. Pies zawarczał.
Cholera, co teraz?!”

Powieść skierowana jest do pełnoletniego czytelnika. Znajdują się w niej sceny walki, elementy grozy, erotyka, trochę sensacji, romans z motywem hate-love, a także nieco humoru. Idealna pozycja na mroczne jesienne wieczory.
 
Źródło: www.dbforys.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona