Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Zapowiedź premiery 49 WESTCHNIEŃ TECI

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 156 Autor:

Mamy przyjemność poinformować Czytelników o nadchodzącej premierze komedii romantycznej pt. 49 WESTCHNIEŃ TECI Eweliny C. Lisowskiej. Premiera 04.12.2023 :)

Zapowiedź premiery 49 WESTCHNIEŃ TECI
„Życie to nie komedia romantyczna, ale Ty to sprawdź!”

„49 westchnień Teci” to komedia romantyczna nawiązująca do popularnego motywu miłosnego: on jest jej szefem, ona jego asystentką. Nie jest to jednak typowy erotyk czy romans biurowy w stylu „50-ciu twarzy Greya” E. L. James czy „Dotyku Crossa” Sylvii Day. Bowiem główna bohaterka to pechowa, trochę infantylna 25-latka o imieniu Tekla, a on (Arkady) jest 35-letnim pracoholikiem, który poświęca się swojej firmie do reszty. Zatem nic dziwnego, że Tekla pewnego dnia znajduje u szefa w mieszkaniu sporą górę śmieci, brudnych ubrań i… spalonego kurczaka, który od tygodnia zalega w piekarniku!


Lekka, zabawna, pełna słowotwórczych eksperymentów głównej bohaterki, która wynalazła „antyziewator”! Życie to nie komedia romantyczna, ale Ty to sprawdź! A jeśli zdecydujesz się wyruszyć w tę literacką podróż, zabierz z sobą sporą dawkę dystansu i fantazji. Odpręż się i baw dobrze! Uprzedzamy tylko, że do sporej dawki słodkości dodajemy trochę pieprzu i soli. :-)
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona