Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Antologia Romantyczna

Dodano: rok temu Czytane: 520 Autor:

Zbiór fragmentów książek autorstwa Eweliny C.Lisowskiej. Romanse współczesne, romanse historyczne, nietypowe połączenia…

Antologia Romantyczna
Czym jest Antologia Romantyczna?

Utwory zaprezentowane w Antologii Romantycznej są fragmentami jak dotąd wydanych przeze mnie romansów. Czytelnik znajdzie tutaj między innymi fragment mojej debiutanckiej powieści (z 2018 roku), pt. SUBSTYTUTY MIŁOŚCI. W zbiorze są również teksty pochodzące z serii WIEK-NIEWAŻNY cz. 1. Szukając siebie oraz cz. 2. Powroty. Czytelników czeka także mała niespodzianka w postaci opowiadania, które ukazało się w czasopiśmie BEZKRES, pt. „Perfekcyjny ruch dłoni”. To opowiadanie romantyczne jest przedsmakiem powieści, którą mam zamiary napisać.

Do kogo jest skierowana Antologia Romantyczna?

Stworzyłam ją dla Czytelników, którzy mnie jeszcze nie znają, ale chcą skosztować odrobinę tego, co mam do zaoferowania. Moje książki nie należą do najkrótszych, np. KRÓLOWA ŻEBRAKÓW posiada aż 400 stron. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że Czytelnik, który mnie nie zna, potrzebuje najpierw przyjrzeć się z wierzchu mojej twórczości. I ja właśnie daję taką szansę dzięki mojej Antologii Romantycznej. Fragmenty dziewięciu romansów można czytać jako osobne opowiadania. Mam nadzieję, że będzie to miła zachęta do przeczytania wszystkich wydanych przeze mnie książek.

Gdzie można zakupić Antologię Romantyczną?

Od niedawna publikuję moje książki w drukarni RIDERO, która posiada także swój sklep internetowy z książkami. Dostępne są tam moje powieści oraz wspominana tutaj ANTOLOGIA ROMANTYCZNA. Powieści dostępne są w druku na żądanie, co oznacza, że są drukowane na specjalne zamówienie Czytelnika. Aby zapoznać się z warunkami sprzedaży, należy wejść w poniższy link, który odsyła do publikacji: https://ridero.eu/pl/books/antologia_romantyczna/ Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej Antologii ????

Ewelina C.Lisowska
Autorka romansów
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona