Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Podsumowanie dnia z SZUKAJĄC SIEBIE

Dodano: miesiąc temu Czytane: 158 Autor:

23.01.2024 odbyło się drugie spotkanie w ramach Dni z twórczością Eweliny C. Lisowskiej. Czytelnicy mieli okazję przyjrzeć się z bliska pierwszej części serii.

Podsumowanie dnia z SZUKAJĄC SIEBIE
W ramach spotkania autorka książki oraz członkowie Wydawnictwa Romanse przygotowali cytat z książki i parę ciekawostek o powieści oraz autorce. Czytelnicy mieli okazję posłuchać fragmentu książki czytanego przez lektora z Tu Mówi Książka.

Ciekawostka o książce

„Wiek-nieważny” to miała być moja pierwsza i ostatnia książka, którą zdecydowałam się napisać i wysłać w świat. Zanim wydałam ją samodzielnie, wysłałam ją do popularnego Harleequina – dziś Harper Collins. Bezowocne oczekiwanie długimi miesiącami sprawiło, że się poddałam i odłożyłam pisanie na długie później albo… wcale. Byłam pewna, że nigdy więcej nie napiszę żadnej książki. Ale coś nie dawało mi spokoju. „Wiek-nieważny Szukając siebie” jest to powieść, inspirowana życiem, która ma wiele do zaoferowania Czytelnikom. Było mi strasznie szkoda tego, że nikt więcej jej nie przeczyta…

Ciekawostka o autorce

Zanim zaczęła na poważnie pisać, przeżyła fascynację Harlequinami oraz serialami latino. Pierwszą powieść, którą właśnie był „WIEK-NIEWAŻNY Szukając siebie”, zaczęła pisać, gdy miała 16 lat. Ale dopiero kilkanaście lat później opublikowała ją w swoim wydawnictwie. Powieść rozrosła się do serii. Autorka planuje napisać cz. 4. Pojawi się szansa dla Kasi i Darka, aby mieli dziecko, ale wcale nie w tradycyjny sposób…

Więcej o powieści i Dniach z twórczością Eweliny C. Lisowskiej przeczytasz na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl

PS: 30 stycznia kolejne spotkanie, tym razem poświęcone romansowi historycznemu „Natura Derwana”

Zapraszamy!
 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona