Dzisiaj jest: 26.2.2024, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Podsumowanie Spotkania Autorskiego

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 117 Autor:

Spotkanie miało miejsce 10 Lutego, o godzinie 18.00 w Polskim Ośrodku Społeczno Kulturalnym, w Londynie. Całym pomysłodawcem Londyńskich Spotkań Autorskich jest Pan Dariusz Adam Zeller, utalentowany autor wierszy i wspaniały człowiek.

Podsumowanie Spotkania Autorskiego

Wczorajsze Londyńskie Spotkania Autorskie miały wyjątkowy charakter. Wzięło w nim bowiem udział czterech różnych artystów, o rożnej twórczości artystycznej. Łączyło ich jednak coś szczególnego i wyjątkowego. Przyświecał jeden cel…Chęć realizacji swoich pasji i marzeń. Każdy z artystów opowiedział pokrótce o sobie i o tym, co skłoniło ich do podjęcia tak pięknych i odważnych kroków. Każdy był inny i wyjątkowy. Bez wątpienia, to ludzie o pięknych sercach i duszach. Między wywiadami, których udzielili artyści, można było wsłuchać się w piękna muzykę literacką wykonaną przez pana Jacka i panią Olę, oraz wysłuchać wyrecytowanych pięknie wierszy, autorstwa pana Andrzeja.

Po spotkaniu można było zakupić dzieła naszych artystów i przy lamce wina nawiązać interesujące rozmowy. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych zdjęć. 

Całe spotkanie przebiegło w przemiłej i cudownej atmosferze. 

Źródło: Własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona