Dzisiaj jest: 22.4.2024, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Miłość, a nawet więcej

Dodano: rok temu Czytane: 471 Autor:
Redakcja poleca!

Oto nowy projekt, który przeniesie Cię w świat polskiej literatury jak nigdy dotąd! Najnowszy wiersz, jaki tu prezentujemy pt. "Miłość, a nawet więcej" stworzyło pięcioro niezwykłych poetów: Renata Świst, Małgorzata Mirosławska, Kasia Dominik, Kamila Ciołko Borkowska i Piotr Oczkowski. Takie połączenie literackich umiejętności tych twórców przyniosło nam niesamowity skutek....

Miłość, a nawet więcej

Oto nowy projekt, który przeniesie Cię w świat polskiej literatury jak nigdy dotąd! Najnowszy wiersz, jaki tu prezentujemy pt. "Miłość, a nawet więcej" stworzyło pięcioro niezwykłych poetów: Renata Świst, Małgorzata Mirosławska, Kasia Dominik, Kamila Ciołko Borkowska i Piotr Oczkowski. Takie połączenie literackich umiejętności tych twórców przyniosło nam niesamowity skutek.... To nie tylko słowa, ale także głębokie emocje i refleksje, które poruszą Twoje serce.
Nie tylko zawartość naszego projektu jest wyjątkowa, ale również głos, który przeczytał ten wiersz. To głos znanej autorki wielu książek (ostatnio „Emanuela Skórki”) Anny Partyki Judge, która nadała słowom wiersza dodatkowy wymiar i uchwyciła esencję każdej linijki.
PISARZE POLSCY PL to miejsce, w którym możesz odkrywać najnowsze dzieła polskich pisarzy, poetów. Zgłębiać różnorodne gatunki literackie i doświadczać emocji, których nie da się opisać.
Nasz portal daje Ci szansę na podróż przez wyobraźnię i umożliwia spotkanie z niezwykłymi umysłami, które kreują światy słowami.
Przyłącz się do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najnowszymi publikacjami pisarzy polskich. PISARZE POLSCY PL to nie tylko projekt, to pasja, miłość do słowa i przede wszystkim związki, które łączą nas wszystkich - czytelników i autorów.

Odkryj magię polskiej literatury na PISARZE POLSCY PL już dziś!


 

Źródło: własne
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wyskakujące okienko
Ikona