Kochaj mnie mimo wszystko to trzecia część serii WIEK-NIEWAŻNY autorstwa Eweliny C.Lisowskiej. Co tym razem u Kasi i Darka? Endometrioza i dwie tajemnice.
"Nikt nie wiedział, skąd dokładnie pochodziła myśl. Opowiadano potem, że nadleciała wraz ze wschodnim wiatrem, który rozpędził burzowe chmury. Krążyła nad archipelagiem, szukając miejsca, gdzie mogłaby odpocząć i zostać na dłużej. Wyspy przykuły jej uwagę, bo w pierwszej chwili wydały jej się bezludne"...
To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, wciągająca podróż do wiktoriańskiej Anglii, do czasów, w których niełatwo było żyć wbrew konwenansom i oczekiwaniom społecznym. To opowieść o niezwykłej kobiecie, która miała odwagę kochać i walczyć o swoje szczęście.
KIECKA I TIURNIURA Książka dla miłośników dobrych historii „Kiecka i tiurniura”, nowa powieść Aleksandry Katarzyny Maludy, ukaże się 10 sierpnia nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. W powieści spotkamy Zofię i Zośkę znane już czytelnikom z książki Kiecka i krynolina. Przeniesiemy się do Zakopanego czasów Tytusa Chałubińskiego i na syberyjskie bezdroża, a nawet w lata 80. poprzedniego stulecia.
Oficjalna premiera 29 lipiec.
Książka jest z gatunku fantastyki.
Ruszyła już przedsprzedaż na stronie
https://www.facebook.com/AgnieszkaKotunskaAutorka
W życiu zdarzają się rózne wypadki,ale wpaść do
grobowca w tajemniczych ruinach? To się nie zdarza każdemu
TUTAJ wystawisz swoją reklamę tekstową
np. o nowej OFERCIE czy USŁUDZE - bez rejestracji
za jedyne 3 zł na 14 dni / 5 zł na 30 dni -250 zn.
z linkowanym TYTUŁEM na wskazaną stronę
Tańszej reklamy nigdzie nie znajdziesz!
Kliknij_poniżej "Zareklamuj się"
Kto zabił Homera
Antyk jest żyje. Otacza nas. Spotykamy go w miejscach niekiedy zaskakujących. Jednak, nawet jeżeli nad tym się nie zastanawiamy, żyjemy u boku Homera. Dlatego dwaj filolodzy klasyczni z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krzysztof Bielawski i Jacek Hajduk, zaprosili do rozmowy ekspertów z rozmaitych dziedzin życia. Przewrotnie pytają o śmierć Homera, ale równocześnie pokazują, jak bardzo nadal jesteśmy zatopieni w tradycji antycznej i ile możemy z niej czerpać.
Cz1
Cz2
Cz3
Cz4
Cz5
Cz6
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.