Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Kontakt: (+48) 735 707 000 pisarzepolscy@gmail.com

Patronaty - Premiery

 • Redakcja poleca!
  PREMIERA romansu erotycznego Eweliny C.Lisowskiej Kochaj mnie mimo wszystko – 12 kwietnia 2023
  18.03.2023
  Kochaj mnie mimo wszystko to trzecia część serii WIEK-NIEWAŻNY autorstwa Eweliny C.Lisowskiej. Co tym razem u Kasi i Darka? Endometrioza i dwie tajemnice.
 • Nowa książka duetu: Anna Paszkiewicz i Kasia Walentynowicz
  20.01.2023
  "Nikt nie wiedział, skąd dokładnie pochodziła myśl. Opowiadano potem, że nadleciała wraz ze wschodnim wiatrem, który rozpędził burzowe chmury. Krążyła nad archipelagiem, szukając miejsca, gdzie mogłaby odpocząć i zostać na dłużej. Wyspy przykuły jej uwagę, bo w pierwszej chwili wydały jej się bezludne"...
 • "Motyl nocy"
  11.01.2023
  To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, wciągająca podróż do wiktoriańskiej Anglii, do czasów, w których niełatwo było żyć wbrew konwenansom i oczekiwaniom społecznym. To opowieść o niezwykłej kobiecie, która miała odwagę kochać i walczyć o swoje szczęście.
 • Redakcja poleca!
  "KIECKA I TIURNIURA"
  03.08.2022
  KIECKA I TIURNIURA Książka dla miłośników dobrych historii „Kiecka i tiurniura”, nowa powieść Aleksandry Katarzyny Maludy, ukaże się 10 sierpnia nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. W powieści spotkamy Zofię i Zośkę znane już czytelnikom z książki Kiecka i krynolina. Przeniesiemy się do Zakopanego czasów Tytusa Chałubińskiego i na syberyjskie bezdroża, a nawet w lata 80. poprzedniego stulecia.
 • Recenzja powieści Ślimoki
  26.07.2022
  Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią recenzji najnowszej powieści "Ślimoki"
 • Redakcja poleca!
  "Laiko medis. Kraina cienia"
  24.07.2022
  Oficjalna premiera 29 lipiec. Książka jest z gatunku fantastyki. Ruszyła już przedsprzedaż na stronie https://www.facebook.com/AgnieszkaKotunskaAutorka W życiu zdarzają się rózne wypadki,ale wpaść do grobowca w tajemniczych ruinach? To się nie zdarza każdemu
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.